Оренда водоструминного апарату 1000 бар Falch R10

Оренда водоструминного апарату 1000 бар Falch R10

Відгуків (0)
Ціна за добу: 8400 грн
Аксесуари:
Водоструминний апарат 1000 бар застосовується для очищення поверхонь від бруду, пилу, графіті, старої фарби, герметиків, бітуму, зняття цементного молока з поверхні бетону, очищення стін від штукатурки, розшивки тріщин і поглиблень в бетоні перед нанесенням ремонтних складів, а також миття будівельного обладнання.
Детальні характеристики
Особливості
Інструкції
Відгуки
Детальні характеристики
Робочий тиск тисячі бар
Потік (витрата води) 7 - 13 л / хв
Електродвигун, потужність макс. / Робоча, швидкість робоча, холостого ходу, система охолодження 36 кВт / 30 кВт 1460 об / хв, -, повітряна
Електроживлення / запобіжник, довжина кабелю 400 В / 50 Гц / 63 A, 5.0 м
Потужність насоса, робоча швидкість, тиск води, Макс.температура на вході 28 кВт, 1057 об / хв ,, 2,0 - 8,0 бар, 40 ° C
Параметри стандартної форсунки з плоским соплом 019USgal / хв
Клапан захисту від нестачі води на вході +
Допустимий режим роботи (годин / днів) 24/7
Вага нетто, брутто, верт.нагрузка 635 кг, -
Габарити (Д х Ш х В) 1450 х 1270 х 1420 мм
Рівень шуму, LpA, LwA, +/- 1,5 дБ 73, 94 дБ
Особливості
 • Стаціонарна установка на повністю оцинкованої та пофарбованої порошковим способом рамі, легке переміщення обладнання з використанням вилочного навантажувача, крана, причепа, вантажівки або судна. Установка спеціально розроблена для застосування в місцях, де має вирішальне значення максимальна потужність при мінімальних габаритах, наприклад, в умовах обмеженого простору на будмайданчиках, судах, промислових будівлях і заводах або при установці на транспорт. Система не займає зайвого місця при просте. Завдання систем base jet - оптимальний результат при мінімальних габаритах.
 • Сталева рама безпеки для захисту від пошкоджень і простоїв.
 • Кожух з ударостійкого пластику зі спеціальним теплостійким покриттям захищає двигун і насос від бруду і зменшує рівень шуму. Додаткова шумоізоляція для запобігання скарг на шум.
 • Фільтр грубої і тонкої очистки для стабільно високої якості води.
 • Вбудований водяний бак з нержавіючої стали, пофарбованої порошковим способом. Компенсує коливання тиску води на вході і збільшує термін служби насоса високого тиску, виключаючи попадання повітря в насос.
 • Насос підкачки води для оптимального водопостачання насоса високого тиску.
 • Поршневий низькими обертами насос fach для екстремальних навантажень і тривалого терміну служби. Витрати на сервіс і технічне обслуговування мінімальні за рахунок використання високоякісних матеріалів і компонентів. Проста і міцна конструкція насоса забезпечує легку і недорогу заміну зношуються навіть через роки експлуатації. Клапани і головка насоса з нержавіючої сталі. Зносостійкі поршні, вбудоване охолодження плунжеров. Легка головка, відмінний тепловідвід, міцні ущільнення і прокладки високого тиску - все це подовжує термін служби, легко замінюється і недорого коштує. Надійний привід за рахунок розділеної конструкції забезпечує 10'000 мотогодин роботи без попадання води в масло.
 • Регульоване робочий тиск.
 • Запобіжні пристрої як розривної диск або запобіжний клапан запобігають неприпустиме підвищення тиску.
 • Електродвигун потужністю 36 кВт з запасом потужності для 100% безперервної роботи і плавним пуском для запобігання перевантаження мережі.
 • У базову поставку включений перетворювач частоти, завдяки якому можна регулювати тиску установки.
 • Безпека / контроль: для безпеки системи в цілому, деякі компоненти встановлені з запасом міцності перевищує вимоги з безпеки. Електронна система "falch easy" здійснює повний контроль машини. На дисплеї системи можна переглянути обертів двигуна, тиск в системі, Мотогодини, годинник до то і багато іншого.
 • Лічильник для контролю напрацювання мотогодин і сервісних інтервалів.
 • Вбудована система антифриз, для запобігання замерзання пересувних установок і забезпечення цілорічної експлуатації.
 • Шланг високого тиску falch nonstop 12, 20м, 1.200 бар, 70 ° c, внутрішній діаметр 10мм - на 2/3 менші втрати тиску в порівнянні з шлангом 8мм, 4 сталевих оболонки забезпечують додаткову міцність без витрат на ремонт.
 • Кабель управління 25м з котушкою для зберігання.
 • Пістолет високого тиску falch gun 25, з електроуправлінням і плечовим упором гарантує тривалу роботу з мінімальним навантаженням на оператора.
 • Піка з власником форсунки і плоскою форсункою для безпечної роботи.
 • Аксесуари фірми falch розширюють область застосування обладнання та дають можливість заощадити час при роботі.
 • Завдяки оптимальній захисному одязі і спеціальному навчання оператори швидше досягають кращих результатів в роботі.
Інструкції
Відгуки
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст відгука
Оцінка для товару

CAPTCHA *

Прокат водоструминного апарата 1000 бар, що потрібно знати.

Плануючи взяти в оренду водоструминний апарат високого тиску потужністю 1000 бар потрібно чітко розуміти які саме роботи Ви збираєтесь виконати з його допомогою, а також які форсунки для цієї роботи потрібні, щоб отримати бажаний результат. Роторні форсунки, як найбільш зношувані та дороговартісті, не йдуть в стандартній комплектації з апаратом високого тиску, при оренді їх потрібно оплачувати додатково. Крім того, оскільки це професійне та досить потужне обладнання, то і підготовка до його використання повинна бути на відповідному професійному рівні:

 • Для початку потрібно подбати про потужність електричної мережі для його підключення, а саме хватить Вам потужності в 40-50кВт. Рекомендуємо при підключенні водоструминного агрегата, звернутись до кваліфікованого електрика, також не нехтуйте правилами безпеки при цьому: вся електрична частина, перемикачі, запобіжники і т.д. повинні бути справні.
 • Важливим фактором при значних об’ємах робіт також є безперебійна подача води до даної потужної мийки. Вона має бути чистою, без механічних або хімічних домішок. За якість води відповідає Орендар. А від її якості залежить результат роботи, тобто чи буде вона виконана взагалі. Оскільки у випадку використання брудної води, можлива поломка основних вузлів водоструминного апарату, що призведе до зриву ваших термінів виконання робіт та коштовного ремонту. А при виявленні бруду в основних вузлах насоса, регуляторів, форсунок і т.д., всі ремонтні роботи виконуються за рахунок Орендаря!!  Наголошуємо, що при видачі обладнання в прокат, ставиться новий водяний фільтр. А при довгостроковій оренді водоструминного агрегата високого тиску, ми видаємо декілька фільтрів в запас для заміни при можливому забрудненні. І саме Орендар зобов’язаний слідкувати за його чистотою, та при потребі міняти.
 • Оператор, що буде виконувати роботу, повинен обов’язково пройти інструктаж по безпечним методам роботи, а також він має бути забезпечений відповідними засобами захисту: спец, костюм, рукавиці, взуття та шлем з екраном. Крім того бажано, щоб обладнання отримувала саме та особа, яка буде його експлуатувати під час оренди.

По всім іншим технічним питанням, звертайтесь до наших інженерів і вони вам надать вичерпну інформацію.

Умови прокату водоструминного апарата 1000 бар в СБТ

Оренда 1000 барної машини для чищення поверхонь доступна для фізичних осіб та організацій. Підприємствам потрібно пред'явити копії свідоцтва платника ПДВ, витягу ЄДРПОУ і довіреність на особу, яка буде отримувати мийку. Фізичні особи надають паспорт, ІПН та додатковий документ, що засвідчує особу.  Повний перелік потрібних документів наведено в розділі «Умови оренди».