Ми працюємо під час війни

Шановні партнери!

Компанія ТОВ «Світ Будівельної Техніки» висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що для покращення якості обслуговування та йдучи назустріч Вашим побажанням ми змінюємо графік роботи пунктів прокату інструменту.

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Оренда генераторів

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO
Виберіть найближчу філію

Хороші умови оренди генератора від компанії СБТ

Потрібно зробити освітлення або працювати електроінструментом, а підключитися до існуючої електролінії не представляється можливим? Тимчасово відключили електропостачання та невідомо, коли воно відновиться?

Такі ситуації виникають часто, причому не завжди через стихійні лиха. Прокат генератора допоможе уникнути тимчасових незручностей або виконати роботу, не маючи постійного джерела електроенергії.

Принципи вибору обладнання

Вибираючи генератор для оренди, в першу чергу треба прорахувати, скільки і якої потужності (кВт) обладнання буде до нього сумарно підключено урахуванням можливих проблем (наприклад, високих пускових струмів). Також з'ясувати яке підключення потрібно однофазне або трифазне. Якщо будуть підключатися тільки однофазні прилади або тільки трифазні, то для вибору генератора більше нічого не потрібно. Ви підберете обладнання для оренди відповідно по зазначених вище параметрах.

Але от якщо Ви захочете на трифазному генераторі задіяти тільки одну фазу або тільки 2 фази, то при безграмотному підключенні через ефект перекосу фаз здатна вийти з ладу як сама електростанція, так і підключені інструменти. Тому краще відразу проконсультуватися з експертом.

Перед взяттям обладнання в оренду враховуйте і тип двигуна:

  • бензинові моделі мають невелику потужність. Їх ще називають бензогенератори. Вони прості в обслуговуванні, мобільні, мають низьку вартість оренди. У більшості ситуацій вирішать проблему з підключенням ручного інструменту;
  • моделі, що працюють на дизелі, мають високий моторесурс в 2500-3000 м / ч. Дизельне обладнання характеризується більш надійним запуском, низькою реакцією перепад навантажень і великим ресурсом безперебійної роботи, ніж у бензинових двигунів.

Ще рекомендуємо звернути увагу на більш сучасні моделі інверторні. У порівнянні зі звичайними такі прилади видають чисту напругу без стрибків і перепадів. Можливі відхилення до 2,5%. Ще серед плюсів таких електростанцій економія палива, тиха робота, компактні розміри і підвищений рівень захисту від пилу і вологи.

СБТ: надійний партнер

Наша компанія здає в оренду і продає різне будівельне обладнання. Працюємо з фізичними та юридичними особами з усіх куточків України. Гарантуємо вигідні умови прокату:

  • величезний парк обладнання провідних виробників;
  • адекватні умови оренди все детально прописано на сайті;
  • допомога у виборі електрогенераторів в залежності від умов і цілей експлуатації;
  • наявність складів в Києві, Одесі, Львові та Дніпрі, звідки можете забрати орендоване обладнання самостійно;
  • доставка по Україні надійними перевізниками.

Проконсультуємо щодо цін, наявності конкретної моделі техніки по телефону. Або пишіть в онлайн-чат і задайте питання.