Ми працюємо під час війни

Шановні партнери!

Компанія ТОВ «Світ Будівельної Техніки» висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що для покращення якості обслуговування та йдучи назустріч Вашим побажанням ми змінюємо графік роботи пунктів прокату інструменту.

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Оренда віброплит прямого ходу

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO
Виберіть матеріал для ущільнення
Виберіть найближчу філію

Кращі легкі віброплити на прокат для асфальту та грунту. Професійна техніка і доступні умови від компанії СБТ

Проводите ямковий ремонт асфальту? Ущільнюєте грунт на доріжках або збираєтеся влаштовувати покриття з тротуарної плитки?

Саме для цих цілей спроектовано більшість віброплит прямого ходу. Легкі, невибагливі і відносно недорогі дані віброплити виконують безліч найрізноманітніших робіт по ущільненню основ з ґрунту та асфальту. Без їх застосування жоден поважаючий себе будівельник не почне виконання вищевказаних та багатьох інших робіт. Адже віброплити вагою 130-160 кг та відцентровою силою 19 кН і вище можуть ущільнити навіть щебінь до потрібних параметрів. А кругла трамбівка Свепак FR85 чудово впорається з роботою в траншеях і вузьких місцях. Оскільки продуктивність у них трохи менша ніж у більш важких плит, буде потрібно трохи більше часу на виконання робіт, але все ж в кінцевому результаті можна досягти бажаних результатів по ущільненню ґрунтових та інших основ. І хоча пропозицій по вибору ущільнювачів на ринку багато, професійні віброплити прямого ходу є але не у всіх. Як правило вони виробляються і продаються під відомими брендами, власники яких здатні вкладати кошти у впровадження технічних новинок. Саме на професійні віброплити роблять ставку великі підрядні організації, а також ДЕУ в багатьох містах України. Вибирають такі ущільнювачі в першу чергу за їх продуктивність і безвідмовну роботу протягом тривалого часу. А в разі якщо не вистачає Віброплит з власного парку або вони потребують ремонту, то найкращим і оптимальним варіантом є можливість взяти напрокат прямохідні віброплити відомих торгових марок . Як правило, вони гарантовано відповідають заявленим параметрам і технічними даним, що дозволяє Підрядчикам успішно впоратися з роботами в обумовлені терміни.

Професійні прямохідні віброплити від СБТ ущільнюють швидко і ефективно.