Ми працюємо під час війни

Шановні партнери!

Компанія ТОВ «Світ Будівельної Техніки» висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що для покращення якості обслуговування та йдучи назустріч Вашим побажанням ми змінюємо графік роботи пунктів прокату інструменту.

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Оренда перфораторів

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO
Виберіть найближчу філію

Оренда перфоратора у компанії СБТ. Відмінні умови для юросіб та приватних клієнтів

Потрібно пробити отвір у бетоні чи цеглі ​​для прокладання комунікацій? Для поодиноких робіт немає сенсу купувати новий електроінструмент. Оренда перфоратора у цьому разі буде найкращим рішенням. У нас орендують інструменти клієнти як з Києва, Одеси, Дніпра та Львова, так і з інших населених пунктів країни.

Perforation – у перекладі з англійської означає пробивання отворів. Таким чином слово перфоратор – це пробивач тих самих отворів. Тому якщо потрібно пробити отвір та будівельними нормами не заборонено використовувати динамічні удари для їхнього влаштування, то оренда перфоратора буде правильним рішенням для цього завдання.

Дуже схожий за функціональним призначенням на перфоратор ударний дриль. Але якою б гарною дриль не була, за швидкістю і можливістю створення отворів вона поступається перфоратору. Дриль, навіть ударний, робить отвори шляхом свердління. Перфоратор створює їх шляхом сколювання. За рахунок цієї особливості оренда такого пристрою буде доречною при виконанні отворів у твердих матеріалах, де свердлами працювати дуже проблематично.

В основному це обладнання застосовуються по бетону та каменю. Вільний хід у патроні, відсутність можливості прокручування, а також зручність зміни бурів роблять перфоратор більш комфортним в експлуатації та сильно полегшують виконання ремонтних та інших робіт.

Критерії вибору електроінструменту

Якщо ви вирішили взяти напрокат такий прилад для створення отворів, визначтеся з основними параметрами:

  • потужність - від цього показника залежить швидкість роботи інструменту та сила удару. Чим вища потужність, тим більша продуктивність інструмента;
  • енергія удару - визначає діаметр отворів, що пробиваються. Легкі моделі демонструють показник 1-2 Дж. Професійні пристрої здатні працювати з силою 8-15 Дж;
  • частота удару - величина, що показує можливість роботи інструменту по тих чи інших матеріалах. Коливається в межах 200-7500 уд/хв;
  • кількість оборотів - у побутових умовах використовують моделі з продуктивністю 240-1500 об/хв. Якщо це професійне застосування, беріть будівельний інструмент з максимальною кількістю обертів.

Зверніть увагу на допоміжні опції: система глушіння удару, захист від пилу, контроль глибини пророблення отворів. Все це полегшує роботу та підвищує продуктивність.

Які бувають види та в чому їх особливості

Прилади для створення отворів класифікують за декількома ознаками:

  1. Тип ударного механізму пневматична або електромеханічна система.
  2. Система кріплення оснастки - SDS-plus, SDS-max та SDS-top.
  3. Режими роботи 2х-режимні (свердління та свердління з ударом) та 3х-режимні (свердління, свердління з ударом та тільки удари);
  4. Тип живлення акумуляторні та мережеві.

Підбирайте відповідний інструмент у каталозі та беріть його в оренду у зручний час. Наша компанія надає послуги прокату фізичним та юридичним особам. Співпрацюємо з клієнтами з Києва та інших міст України. Телефонуйте та уточнюйте умови оренди, ціни та інші нюанси.