Ми працюємо під час війни

Шановні партнери!

Компанія ТОВ «Світ Будівельної Техніки» висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що для покращення якості обслуговування та йдучи назустріч Вашим побажанням ми змінюємо графік роботи пунктів прокату інструменту.

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Оренда поверхневих вібраторів/віброрейок

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO
Виберіть найближчу філію

Вигідні умови оренди віброрейки для бетону

Для ущільнення поверхневого шару бетону обов'язково потрібно передбачити використання поверхневих вібраторів або, як їх ще називають «віброрейок». Щоб визначитися з вибором відповідного інструменту для оренди, в першу чергу необхідно оцінити обсяги майбутніх робіт, ознайомитися з документацією, якщо вона є, і обговорити технологію виконання робіт з безпосередніми виконавцями. Від єдиного розуміння технології укладання бетону залежить якість кінцевого продукту. адже виправлення помилок, допущених при заливці, коштуватиме набагато дорожче, ніж підготовка та прокат віброрейок (віброполутерків) та іншого необхідного обладнання.

При виконанні чистових/фінішних робіт на поверхні бетону не зайвим буде звернутися до організацій або бригад, для яких дані роботи є основним профілем. Непідготовлені співробітники, які не знайомі з технологією, навряд чи зможуть якісно впоратися з таким завданням. Якщо ж роботи не складні або Ви заливаєте "черновий" підготовчий шар бетону, то в будь-якому випадку використання віброрейок є доцільним як для розрівнювання, так і для ущільнення суміші. Приймання, подальше розподілення та обробка поверхні бетонної суміші потребує професійного підходу та обов'язкового використання якісного обладнання, яке ми завжди зможемо здати у прокат.

Різновиди будівельного обладнання для оренди

Інструменти розрізняють за такими критеріями:

  • тип двигуна – розрізняють електроприводні, бензинові та дизельні (ДВЗ), а також пневмопривідні. Віброрейки з приводом від ДВС мають підвищену продуктивність. Їх доцільно взяти в оренду в тому випадку, якщо планується багато робіт із укладання бетону далеко від джерела мережі. На закритих об'єктах краще використовувати інструмент із електричним двигуном. Такі віброрейки не виділяють продуктів згоряння та працюють тихо;
  • тип конструкції – плаваючі одинарні віброрейки є полегшеними інструментами для чистового вирівнювання тонкошарового бетону. Поверхневі подвійні віброрейки зазвичай реверсивні. Вони забезпечені додатковим механізмом для прямого ходу та профілем із закругленими краями. Обладнання пересувається і назад. Віброрейки з фіксованою довжиною функціонують по напрямних і ущільнюють розчин на глибину до 30 см. Ще є подвійні телескопічні моделі з можливістю регулювання ширини захватки в діапазоні 2,5-4,5 м. Найширші – секційні моделі. Їх збирають із фрагментів, внаслідок чого виходить віброрейка завдовжки до 30 метрів.

Вибирайте відповідний інструмент з урахуванням умов використання та необхідної продуктивності. Якщо у Вас виникають проблеми з вибором – звертайтесь до наших менеджерів, проконсультуємо та порадимо оптимальний варіант для оренди.

Де застосовують

Висока продуктивність віброрейок за відносно невеликих витрат енергоресурсів робить їх незамінними. Інструмент беруть у найм при влаштуванні:

  • бетонних основ;
  • цементно-піщаних стяжок;
  • доріг;
  • відкритих та закритих майданчиків.

Головне – дотримуватися технології укладання бетонної суміші та дотримуватися інструкцій щодо застосування віброрейок.

У чому переваги

Віброрейки допомагають зробити покриття якісним та довговічним. Основні плюси застосування обладнання:

  • підвищення якості бетону;
  • зручність використання;
  • легкість транспортування;
  • отримання ідеально гладкої поверхні.

Беріть у найм віброрейки через наші пункти видачі. Гарантуємо обґрунтовані ціни за зміну та швидку доставку по Києву та іншим населеним пунктам.