Ми працюємо під час війни

Шановні партнери!

Компанія ТОВ «Світ Будівельної Техніки» висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що для покращення якості обслуговування та йдучи назустріч Вашим побажанням ми змінюємо графік роботи пунктів прокату інструменту.

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Оренда причепів для легкових автомобілів

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO

Беріть в оренду легковий причіп в компанії сбт! працюємо з фізичними та юридичними особами в різних містах україни: київ, одеса, львів, дніпро

Маєте купувати будматеріали або побутову чи іншу техніку та вирішуєте, як дешевше все доставити до місця призначення?

Якщо вантаж не дуже габаритний і не дуже важкий, то найкращим варіантом буде привезти його самому, взявши в оренду легковий причіп. Для цього необхідно лише наявність авто зі стандартним фаркопом. В нашій компанії Прокат легкового причепа оформляється за тим же принципом, що і все інше обладнання.

Під час отримання причепа та під’єднання його до Вашого автомобіля радимо самому все перевірити та переконатися в справності всіх його систем: який тиск в шинах, чи надійне кріплення причепа до автомобіля, чи вірна фіксації запобіжних ланцюгів / тросів та чи є справні електроприлади освітлення, гальм та поворотів. Також при завантаженні переконайтеся в рівномірності розподілу ваги вантажу по колісних осях причепа і надійності кріплення чи фіксації вантажу, щоб запобігти можливості його переміщення по площині причепа. Майте на увазі, що краще розмістити вантаж так, щоб дишло причепа Ви могли легко підняти (навантаження близько 30 кгс). А під час руху в дорозі не забувати, що позаду знаходиться причіп і водіння як мінімум вимагає уважності та обережності. Від цього залежить як Ваша безпека, так і безпека інших учасників дорожнього руху та пішоходів.

Конкретні умови прокату

Як і будь-яке інше обладнання, так і причепи доступні в оренду для юридичних осіб та приватних клієнтів. Умови прокату для всіх категорій орендарів однакові:

  • термін оренди починається з дня відвантаження автопричепа і закінчується днем його повернення на наш склад в Києві, Одесі чи іншому місті;
  • обов'язковою умовою передачі в оренду є підписання договору прокату і страхування;
  • вартість прокату причепа послуг не включає ціну додаткового страхування при поїздці за кордон.

Якщо ви фізична особа, то Вам знадобиться паспорт громадянина України, ІПН та 3-й офіційний документ. Юридичні особи надають копію свідоцтва платника ПДВ, довідки з Управління статистики. Необхідно вірно вказати посаду керівника, назвати реквізити банку, міські номери телефонів та мобільний номер для зв’язку. При підписанні Акту на отримання причепа напрокат безпосередньому представнику юридичної особи буде потрібна довіреність.

При виникненні питань щодо прокату причепів, умов, цін, зв'яжіться з співробітниками нашої компанії.