Ми працюємо під час війни

Шановні партнери!

Компанія ТОВ «Світ Будівельної Техніки» висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що для покращення якості обслуговування та йдучи назустріч Вашим побажанням ми змінюємо графік роботи пунктів прокату інструменту.

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Оренда бетонозмішувачів та пневмонагнітачів

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO
Виберіть найближчу філію

Вигідна оренда бетономішалок та пневмоподатчиків у компанії СБТ

Шукаєте Бетономішалку? Вам потрібно замішати напівсуху суміш та подати жорсткий розчин - гарцовку? Допоможе оренда бетономішалки/пневмоподавача в компанії «Світ Будівельної Техніки». Вибирайте потрібне обладнання і беріть його на прокат. Працюємо з клієнтами Києва, Львова, Одеси, Дніпра та інших населених пунктів країни.

Умови оренди обладнання

У нашій компанії доступна різна будівельна техніка. Вам не потрібно подавати оголошення на сайті або шукати пропозиції серед приватників. Наші умови підійдуть як фізичним, так і юридичним особам. Якщо вирішите взяти напрокат бетонозмішувач, обов'язково ознайомтеся з нюансами послуги прокату обладнання:

  1. Фізичним особам потрібно надати паспорт, ІПН та інший документ (посвідчення водія, дозвіл на зброю, диплом про освіту тощо).
  2. Юридичні особи для укладення договору надають витяг з ЄДРПОУ, копію свідоцтва платника ПДВ, банківські реквізити, довіреність на отримання тощо. Повний перелік документів є у відповідному розділі.
  3. Початковою датою оренди вважається доба відвантаження бетономішалки зі складу. Кінцевий час прийняття співробітником нашої компанії.
  4. Клієнт самостійно перевозить обладнання зі складу та назад.
  5. Умови співпраці обумовлюються договорами.
  6. У вартість прокату не входить вартість витратних матеріалів.

У нас є склади у Києві, Одесі, Львові та Дніпрі. При тривалих термінах оренди Бетонозмішувачі та Пневмоподатчики доставляємо по всій Україні. Якщо потрібно уточнити подробиці щодо доставки, розцінок та інших моментів, телефонуйте та проконсультуйтеся з нашим представником.

Особливості застосування бетономішалки

Вже минули часи, коли під час проведення будівельних робіт доводилося вручну готувати будівельні розчини. На зміну ручній праці прийшов цілий ряд обладнання для замішування, приготування та подачі будівельних сумішей: від простих дриль міксерів до потужних бетономішалок з можливістю подачі сумішей до місця виконання робіт.

Якщо потрібно приготувати невеликий обсяг суміші, то найкращий варіант це оренда дриля-міксера з віночком. Для середніх обсягів краще купувати бетономішалки на 50, 200 і більше літрів за один заміс. Але тут доведеться додатково вирішувати питання подачі суміші до місця укладання.

Якщо треба приготувати та подати напівсуху жорстку суміш (гарцовку), то для цього краще взяти пневмоподатчик. За зміну з його допомогою можна приготувати, подати та укласти в будівельні конструкції до 15 м3 гарцівки загальною вагою понад 30 тонн. Оренда пневмоподатчика в даному випадку буде оптимальним варіантом як для підрядників, так і для забудовників.