Ми працюємо під час війни

Шановні партнери!

Компанія ТОВ «Світ Будівельної Техніки» висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що для покращення якості обслуговування та йдучи назустріч Вашим побажанням ми змінюємо графік роботи пунктів прокату інструменту.

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Оренда віброкатків

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO
Виберіть найближчу філію

Оренда дорожнього катка від компанії «СБТ». Вигідні умови і тільки сучасна техніка

Зазвичай необхідність в ущільненні великих обсягів ґрунту або щебню виникає у досить великих будівельних організацій, що займаються дорожніми роботами. Але іноді виникає потреба в застосуванні такої техніки і в досить невеликих бригадах. Особливо якщо об’єми робіт відносно невеликі, але роботу потрібно виконати якісно і якнайшвидше. Саме в цьому випадку Оренда дорожнього катка стане в нагоді при виконанні дорожньо-будівельних і ремонтних робіт по ущільненні піску, глиняних та щебеневих основ під дороги, тротуари, підлоги і т.д., а також при використанні асфальтобетонних розчинів. Дорожні катки це спеціалізована техніка, яка забезпечить міцність, довговічність і високі експлуатаційні характеристики готового покриття. Якщо дорожні роботи по ущільненню виконуються періодично або одноразово, немає сенсу в придбанні обладнання. Завдяки можливості оренди ви зможете використати на об'єкті продуктивну техніку і витратите набагато менше коштів, ніж на придбання і обслуговування

Послуги прокату в нашій компанії

Наша компанія здає в оренду дорожню техніку будівельним і комунальним підприємствам, приватним клієнтам з Києва та інших міст України. Ми намагаємося формувати однаково вигідні умови для кожного орендаря в незалежності від його місця реєстрації та знаходження будівельного майданчика. Щоб взяти в оренду продуктивний дорожній каток, ознайомтеся з особливостями моделей на сторінці або проконсультуйтеся з менеджером. Ми допоможемо Вам з вибором, відповідно до Ваших умов виконання робіт по ущільненню, розкажемо про особливості співпраці і відповімо на питання. Цінові пропозиції вартості прокату ґрунтових та інших моделей катків Ви завжди можете завантажити на сайті.

Застосування дорожнього катка

Дана ущільнювальна техніка використовуються в різних галузях:

 • авто- і залізничне будівництво;
 • промислова сфера;
 • міське будівництво;
 • аеродромне будівництво і т. д.;
 • благоустрій приватних територій

В залежності від об’єму робіт та технічного завдання для кожного типу робіт буде краще в використанні певна модель дорожніх катків. Так що перед замовленням техніки в оренду варто детально ознайомитися з різновидами і визначити головні критерії вибору.

Основні види

Дорожні котки класифікують за кількома параметрами, які і стають визначальними при виборі. Це:

 1. Принцип дії. Статичні моделі ущільнюють шар матеріалу за допомогою власної сили тяжіння. Вібраційні катки до власної ваги ще додають динамічне навантаження, яке виникає за рахунок коливань вальців
 2. Спосіб руху. Напівпричіпні асфальтові катки приєднуються до колісного трактора-тягача. Самохідні є повноцінною машиною, так як забезпечені власним двигуном.
 3. Число вальців. Тут також розрізняють одно-, двох-, і трьох вальцьові моделі. Перші мають порівняно малу вагу, відрізняються маневреністю і застосовуються в основному для ущільнення ґрунту. Двохвальцові дорожні катки забезпечують гарне ущільнення поверхонь з гравію і асфальту. Трьох вальцьові придатні для роботи з будь-якими матеріалами. Розміри машини досить великі, тому їх використовують на досить масштабних будмайданчиках

Навіть поверхневе знання особливостей експлуатації дорожньої спецтехніки та основних відмінностей, допоможе Вам прийняти вірне рішення при потребі взяття її напрокат.

Критерії вибору

Крім виду катка, враховують і інші характеристики:

 • параметри вальця: діаметр і ширина, частота і амплітуда вібрації вальця;
 • продуктивність техніки;
 • розміри катка і максимальний кут розвороту.

Якщо правильно оцінити кожен параметр, ви зможете підібрати для оренди саме той дорожній каток, який вам потрібен: асфальтовий чи ґрунтовий. У випадку сумніву з правильністю вибору, зверніться до нашого консультанта і заручіться допомогою фахівця.

Умови в компанії «СБТ»

Послуги доступні клієнтам з Києва, Дніпра, Одеси, Львова та інших міст України. Щоб взяти в оренду спеціалізовану техніку, знадобляться наступні документи та інформація:

 1. Приватним клієнтам потрібно надати паспорт, довідку про присвоєння ІПН та один додатковий документ (закордонний паспорт, права, військовий квиток і т. д.).
 2. Юридичні особи подають перелік документів організації: Копія довідки з Управління Статистики або Виписка з ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ, довіреність на одержувача інструменту та інше.

Враховуйте, що термін прокату ґрунтового або асфальтового дорожнього катка, віброкатка або іншого обладнання починається з дня відвантаження і закінчується датою повернення на склад. Договори оренди та страхування оформляються обов'язково. Вартість доставки зі складу нашої компанії обладнання до будівельного майданчика оплачується окремо. Повернення техніки також. На всі інші питання при необхідності відповімо по телефону.