Ми працюємо під час війни

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Оренда віброплит

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO

Оренда віброплит в компанії «СВІТ БУДІВЕЛЬНОЇ ТЕХНІКИ». Потрібна допомога з вибором? Звертайтеся!

Компанія “СБТ” пропонує широкий спектр обладнання малої механізації для ущільнення грунтів, гравію, асфальту і укладання штучних бетонних виробів.

В конструкціях механізмів виброплит оптимально збалансовані головні показники вібраційної техніки, що визначають ефективність ущільнення - статична маса, площа плити, амплітуда і частота коливань, а також відцентрова сила.

Оренда такого обладнання, як виброплита вигідна майже для всіх забудовників і підрядних організацій, адже не треба інвестувати в обладнання. Взявши у СБТ на прокат вибропліти, можна виконати роботи на малих площах і в умовах обмеженого простору. Область їх застосування:

 • поточний ремонт асфальтобетонних покриттів;
 • влаштування доріжок, отмостков;
 • ущільнення грунту під час прокладання комунікацій, навколо колон, колодязів, укладання бруківки (тротуарної плитки).

Устаткування беруть в оренду і для влаштування основи під підлоги, дороги.

Поширені типи віброплит

Це будівельне обладнання розрізняють за кількома критеріями:

 • Вид палива, що використовується або джерела енергії. Електричні працюють від мережі і мають вузьку область використання. Це визначено залежністю від джерела живлення. Бензинові моделі найзручніші в застосуванні. Ціна такого обладнання порівняно невисока, показники потужності і продуктивності на висоті. Є ще дизельні віброплити. Вони найнадійніші, але разом з тим коштують дорожче. Їх беруть в оренду для професійного застосування в складних умовах роботи;
 • Вес. Маса визначає область застосування дорожнього інструменту. Легкі віброплити вагою до 75 кг підійдуть для ландшафтних робіт, ущільнення тротуарної плитки. Універсальні моделі важать 75-90 кг. З їх допомогою ремонтують асфальтобетонні покриття, утрамбовують пісок, щебінь, грунт. Середньотяжкими віброплита масою 90-140 кг пошарово ущільнюють невеликі ділянки доріг, автострад, майданчики навколо фундаменту. Прокат важкого устаткування доцільний тоді, коли потрібна трамбування великих шарів сипких матеріалів;
 • Спосіб руху плити. Є прямоходні і реверсивні моделі. Перші відносно легкі, виконують функцію прямоходовій катка. Рухаються тільки вперед. Реверсивні віброплити більш маневрені. Можуть рухатися без розвороту як вперед, так і назад.

Перед взяттям трамбувальних машини в оренду враховуйте їх специфіку, характеристики і рекомендовані сфери застосування.

Плюси обладнання

У нашому парку для прокату доступна техніка кращих виробників зі світовим ім'ям: Swepac, Enar, Shatal, Tremix, Dynapac. Ці віброплити беруть в оренду за рахунок відмінних характеристик:

 • надійності;
 • компактності;
 • високої продуктивності;
 • ремонтопридатності;
 • довгого терміну служби навіть з урахуванням інтенсивної експлуатації.

Ми пропонуємо тільки перевірену якість! Причому формуємо обґрунтовані ціни на прокат обладнання. Взяти виброплиту саме в нашій компанії зробити вибір на користь якості, вигідною оренди і хороших умов співпраці. Ніякого застави для прокату техніки!

Актуальна доставка виброплит в різні міста країни. Наші склади є в Києві, Дніпрі, Одесі, Львові. Працюємо з транспортними компаніями Автолюкс, Нова Пошта, Нічний Експрес. Деталі оренди, умови доставки товару уточнюйте по телефону у нашого представника!