Ми працюємо під час війни

Шановні партнери!

Компанія ТОВ «Світ Будівельної Техніки» висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що для покращення якості обслуговування та йдучи назустріч Вашим побажанням ми змінюємо графік роботи пунктів прокату інструменту.

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Оренда віброплит

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO

Оренда віброплит в компанії "СВІТ БУДІВЕЛЬНОЇ ТЕХНІКИ". Потрібна допомога з вибором? Звертайтесь, допоможемо!

Компанія “СБТ” пропонує широкий спектр обладнання малої механізації для ущільнення ґрунтів, гравію, асфальту і укладання штучних бетонних виробів.

Будівельники поважного віку іноді не розуміють навіщо іх використовувати. Вони задають питання: Хіба потрібно ущільнювати ґрунт при улаштуванні наприклад пішохідних доріжок? Звичайно можна і доволі часто ніхто не використовує віброплити, але з часом приходить прозріння і як правило Замовник сильно жалкує, що цього не зробив. Зазвичай, під власною вагою, через неоднорідність та різну насиченість вологою, а також і через зміну пір року ґрунти можуть на одних ділянках інтенсивно просідати, а на інших  навпаки залишатись на тому ж рівні. Врівноважити ці процеси можливо тільки виконавши попереднє трамбування до необхідних показників щільності. Для кожного типу ґрунту він є свій і в ідеалі викликається спеціальна лабораторія, яка проводить відповідні заміри і дає рекомендації для Замовника.

В конструкціях механізмів віброплит оптимально збалансовані головні показники вібраційної техніки, що визначають ефективність ущільнення - статична маса, площа плити, амплітуда і частота коливань, а також відцентрова сила.

Оренда такого обладнання, як віброплита вигідна майже для всіх забудовників і підрядних організацій, адже не треба інвестувати в обладнання. Взявши у СБТ на прокат віброплити, можна виконати роботи на малих площах і в умовах обмеженого простору. Сфера їх застосування:

 • поточний ремонт асфальтобетонних покриттів;
 • влаштування доріжок, відмостки;
 • ущільнення ґрунту та щебню під час прокладання комунікацій, навколо колон, колодязів,
 • укладання бруківки (тротуарної плитки).

Потужні вібраційні плити беруть в оренду і для влаштування основи під підлоги та доріг.

Поширені типи віброплит

Дане будівельне обладнання розрізняють за кількома критеріями:

 • Джерело енергії та Вид палива, що використовується в плитах обладнаних Двигуном внутрішнього згорання. Електричні працюють від мережі і мають вузький профіль використання. Це визначено залежністю від джерела живлення. Деякі виробники, в тому числі і компанія Swepac, вже розробили і почали випускати віброплити з акумуляторними батареями. Але вони достатньо дорогі і поки непопулярні. Бензинові моделі найзручніші в застосуванні. Ціна такого обладнання порівняно невисока, а показники потужності і продуктивностi найкращі. Є ще дизельні віброплити. Вони найнадійніші, але разом з тим коштують дорожче. Їх беруть в оренду для професійного та довготривалого застосування в складних умовах роботи;
 • Вага. Маса визначає область застосування дорожнього ущільнювального інструменту. Легкі віброплити вагою до 75 кг підійдуть для ландшафтних робіт, легкого ущільнення тротуарної плитки. Універсальні моделі важать 75-90 кг. З їх допомогою ремонтують асфальтобетонні покриття, утрамбовують пісок, щебінь, ґрунт. Середньо важкі віброплити масою 90-140 кг пошарово ущільнюють невеликі ділянки доріг, автострад, майданчики навколо фундаментів. Прокат важкого устаткування вагою від 200 до 500 і більше кілограмів для ущільнення доцільний тоді, коли потрібне трамбування великих та товстих шарів основи з сипких матеріалів під дороги, промислові підлоги, що будуть експлуатуватись в майбутньому з великою інтенсивністю;
 • Спосіб руху плити. Є прямохідні і реверсивні мoделі. Перші відносно легкi, викoнують основну функцiю рухаючись тільки прямо вперед. Реверсивні віброплити більш маневрені. Вони Можуть рухатися без розвороту як вперед, так і назад без втрати потужності при ущільненні.

Перед тим як брати трамбувальні машини в оренду враховуйте їх специфіку, характеристики і рекомендовані сфери застосування.

Плюси обладнання від СБТ

У нашому парку для прокату доступна техніка кращих виробників зі світовим ім'ям: Swepac, Enar, Shatal, Tremix, Dynapac. Це надійні віброплити з відмінними характеристиками, які  на протязі багатьох років експлуатації довели свою ефективність на будівельних майданчиках по всьому світу. Дані виробники віброплит передбачили їх важкі умови експлуатації і обладнали їх потужними двигунами, що зробило їх витривалими. Також вони скомпоновані в міцному металевому корпусі, що робить їх міцними. І через це вони користуються повагою та завоювали довіру в українських клієнтів. Тому при виборі техніки в оренду завжди звертайте увагу на слідуючі показники:

 • надійність;
 • компактність;
 • продуктивність;
 • ремонтопридатність;
 • термін безперебійної експлуатації навіть з урахуванням інтенсивного використання.

Компанія СБТ пропонує тільки перевірену якість ущільнювальної техніки!

Ми завжди відповідально підходимо до формування і обґрунтованості ціни на прокат обладнання. Взяти віброплиту в нашій компанії - зробити вибір на користь якості, вигідної оренди і хороших умов співпраці.

Також в наших послугах є актуальною доставка віброплит на будівельні майданчики та в інші міста України. Наші склади з орендною технікою є в Києві, Дніпрі, Одесі та Львові. Ми співпрацюємо з транспортними компаніями Автолюкс, Нова Пошта, Нічний Експрес та іншими приватними перевізниками.. Деталі оренди, умови доставки товару уточнюйте по телефону у нашого найближчого представника.