Ми працюємо під час війни

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Оренда осушувачів повітря

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO
Виберіть найближчу філію

Потрібно прибрати зайву вологу з штукатурки або стяжки? висушити приміщення після прориву водопровідної мережі? Шукаєте методи боротьби з цвіллю і грибком на стінах?

Зовсім недавно навіть фахівці іноді не могли однозначно відповісти, що робити в подібних ситуаціях при збігу несприятливих факторів. Але останнім часом з приходом технологій кондиціонування і зволоження повітря з'явилося обладнання з протилежним функціоналом – прилади, що видаляють з повітря надлишки вологи. І наразі навіть при відсутності належної вентиляції в приміщенні взявши в оренду осушувачі повітря можливо досягти досить хороших результатів по видаленню зайвої вологи після проведення будівельних робіт пов'язаних з використанням різних сумішей, а також після аварій у водопровідних мережах або при боротьбі з грибками і цвіллю на стінах. Принцип роботи в усіх осушувачів приблизно однаковий. Вентилятор всмоктує вологе повітря, що є в приміщенні через повітряний фільтр. У холодному випарнику повітря охолоджується до температури нижче точки роси і Водяна пара в вигляді конденсату осідає на пластини випарника. Висушене і охолоджене повітря перед виведенням назовні знову підігрівається в конденсаторі. Уже Просушене повітря змішується з повітрям в приміщенні і в результаті постійної циркуляції повітря через осушувач зменшується вологість повітря в приміщенні.

Найвідомішими моделями для видалення зайвої вологи з повітря на будівельних майданчиках в Україні є лінійка мобільних осушувачів від компаній Trotec, Master та широка лінійка від китайських виробників.

Модель Trotec TTK 170 ЕСО від інших в першу чергу відрізняється потужною металевою конструкцією, що дозволяє уникнути пошкодження робочих органів при транспортуванні і в умовах будмайданчиків. Осушувачі мають значну вагу - 31 кг і більше, то для зручності переміщення вони оснащені колесами. А за допомогою випарника промислові осушувачі повітря здатні видалити від 20 до 70 і більше літрів вологи в добу з приміщення, а в разі підключення дренажного насоса зможе забезпечити постійний злив конденсату і відповідно безперервне видалення вологи.

Моделі Ballu 25L та інші хоч і відносяться до моделей для побутового використання, але при невеликих обсягах осушування будуть гідним вибором і зможуть видалити до 25л вологи з приміщення на добу. Видалення вологи відбувається за допомогою випарника на якому осідає конденсат, тому він дуже чутливий до пилу, тому їх тривале використання в запиленому приміщенні може привести до значної втрати продуктивності. Оренда побутових осушувачів повітря підходить для приміщень, в яких повністю припинені будівельні роботи.

Прокат осушувача повітря - гідна альтернатива вентиляції для видалення підвищеної вологості.