Ми працюємо під час війни

Шановні партнери!

Компанія ТОВ «Світ Будівельної Техніки» висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що для покращення якості обслуговування та йдучи назустріч Вашим побажанням ми змінюємо графік роботи пунктів прокату інструменту.

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Оренда осушувачів повітря

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO
Виберіть найближчу філію

Оренда осушувачів повітря на вигідних умовах для фізичних та Юр. Осіб від компанії СБТ

Потрібно прибрати зайву вологу з штукатурки або стяжки? висушити приміщення після прориву водопровідної мережі? Шукаєте методи боротьби з цвіллю і грибком на стінах?

Зовсім недавно навіть фахівці іноді не могли однозначно відповісти, що робити в подібних ситуаціях при збігу несприятливих факторів. Але останнім часом з приходом технологій кондиціонування і зволоження повітря з'явилося обладнання з протилежним функціоналом – прилади, що видаляють з повітря надлишки вологи. І наразі навіть при відсутності належної вентиляції в приміщенні взявши в оренду осушувачі повітря можливо досягти досить хороших результатів по видаленню зайвої вологи після проведення будівельних робіт пов'язаних з використанням різних сумішей, а також після аварій у водопровідних мережах або при боротьбі з грибками і цвіллю на стінах. Принцип роботи в усіх осушувачів приблизно однаковий. Вентилятор всмоктує вологе повітря, що є в приміщенні через повітряний фільтр. У холодному випарнику повітря охолоджується до температури нижче точки роси і Водяна пара в вигляді конденсату осідає на пластини випарника. Висушене і охолоджене повітря перед виведенням назовні знову підігрівається в конденсаторі. Уже Просушене повітря змішується з повітрям в приміщенні і в результаті постійної циркуляції повітря через осушувач зменшується вологість повітря в приміщенні.

Найвідомішими моделями для видалення зайвої вологи з повітря на будівельних майданчиках в Україні є лінійка мобільних осушувачів від компаній Trotec, Master та широка лінійка від китайських виробників.

Модель Trotec TTK 170 ЕСО від інших в першу чергу відрізняється потужною металевою конструкцією, що дозволяє уникнути пошкодження робочих органів при транспортуванні і в умовах будмайданчиків. Осушувачі мають значну вагу - 31 кг і більше, то для зручності переміщення вони оснащені колесами. А за допомогою випарника промислові осушувачі повітря здатні видалити від 20 до 70 і більше літрів вологи в добу з приміщення, а в разі підключення дренажного насоса зможе забезпечити постійний злив конденсату і відповідно безперервне видалення вологи.

Моделі Ballu 25L та інші хоч і відносяться до моделей для побутового використання, але при невеликих обсягах осушування будуть гідним вибором і зможуть видалити до 25л вологи з приміщення на добу. Видалення вологи відбувається за допомогою випарника на якому осідає конденсат, тому він дуже чутливий до пилу, тому їх тривале використання в запиленому приміщенні може привести до значної втрати продуктивності. Оренда побутових осушувачів повітря підходить для приміщень, в яких повністю припинені будівельні роботи.

Прокат осушувача повітря - гідна альтернатива вентиляції для видалення підвищеної вологості.