Ми працюємо під час війни

Шановні партнери!

Компанія ТОВ «Світ Будівельної Техніки» висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що для покращення якості обслуговування та йдучи назустріч Вашим побажанням ми змінюємо графік роботи пунктів прокату інструменту.

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Прокат штроборіза

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO
Тип материала
Виберіть найближчу філію

Послуги прокату штроборіза для всіх. Кращі умови від компанії СБТ

Під час прокладання проводки в стіну проробляють борозни і штроби. З цим завданням відмінно справляється штроборез. Якщо роботи періодичні, не обов'язково витрачатися і купувати інструмент. У нашій компанії доступний прокат штроборіза з хорошими технічними характеристиками. Цей інструмент допоможе створити технологічні канавки в бетонних і цегляних стінах, перекриттях. Розмір борозен може бути будь-яким, головне щоб зручно помістилася електропроводка або трубопровід.

Принципи вибору інструменту

Щоб штроборез впорався з поставленим завданням, підійдіть серйозно до його вибору. Для цього оцініть параметри:

  1. Потужність. Для роботи по дому і дрібних електромонтажних заходів досить штроборіза на 1,5 кВт. Якщо планується капітальний ремонт зі створенням великих і широких штроб, беріть в оренду інструмент мінімум з 2 кВт потужності.
  2. Діаметр диска. Буває від 100 до 355 мм. Від діаметра залежить глибина різу.
  3. Вага і розміри інструменту. В умовах обмеженого простору простіше працювати компактним штроборезом. Якщо планується руйнувати багато і довго, краще використовувати продуктивні габаритні моделі.
  4. Додаткові функції. Штроборізи оснащуються можливістю підтримки частоти оборотів, плавним пуском двигуна, захистом від заклинювання диска, контролем зносу щіток і т. Д. Ці функції спрощують використання інструменту і роблять його більш безпечним у застосуванні.

Якщо ж важко вибрати підходящий для оренди штробороез, зверніться за консультацією. Порадимо модель з урахуванням ваших робочих завдань і умов експлуатації

Які умови оренди в нашій компанії

До нас звертаються клієнти з Києва та інших міст, щоб взяти напрокат якісний інструмент перевірених брендів. В асортименті завжди справні штроборізи популярних торгових марок. Послуги оренди доступні як для фізичних, так і юридичних осіб. Причому на однакових умовах і без застави:

  • відразу після відвантаження штроборіза на складі починається оренда. Закінчується днем ​​приймання співробітником нашого складу (є в Києві, Дніпрі, Одесі, Львові);
  • оформлення договорів оренди та страхування є обов'язковим;
  • клієнт самостійно доставляє інструмент зі складу на свій об'єкт;
  • вартість прокату штроборіза не включає ціну витратних

Різниця для фізосіб і юросіб в переліку документів, які потрібно надати для оренди. Приватні клієнти пред'являють паспорт, ІПН і інший додатковий документ. Юридичним особам для прокату буде потрібно свідоцтво платника ПДВ, виписка з ЄДРПОУ, доручення. Ще потрібно вказати банківські реквізити, посада керівника, номери телефонів.