Ми працюємо під час війни

Шановні партнери!

Компанія ТОВ «Світ Будівельної Техніки» висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що для покращення якості обслуговування та йдучи назустріч Вашим побажанням ми змінюємо графік роботи пунктів прокату інструменту.

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Оренда зварювального устаткування

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO
Виберіть найближчу філію

Зварювальний апарат на прокат на вигідних умовах від СБТ

 

Робите монтаж металоконструкцій, водопровідної мережі або збираєтеся виготовити виріб із сортового металу?

За інформацією інституту Патона, близько 80% з'єднань у світі виробляється за допомогою дугового зварювання. Без виконання зварювальних робіт зараз навіть важко уявити якесь будівництво, монтаж металоконструкцій або водопроводу.

Сучасні зварювальні апарати мають безліч налаштувань і дуже зручні в роботі особливо інверторного типу, які останнім часом набули найбільшого поширення. Прості інвертори являють собою пристрій з живленням від звичайної мережі змінної напругою 220В, які на виході забезпечують стабільний струм і напругу для збудження та підтримання зварювальної дуги. Зварювальна дуга, що утворюється між електродом і металом з температурою до 10000 ˚С, у свою чергу плавить металеві частини виробів, які треба з'єднати або розрізати в залежності від поставленого завдання. Але, крім металу, зварити можна практично будь-який матеріал, у тому числі і пластик. А оскільки останнім часом майже всі водопровідні мережі, газопостачання та каналізація робиться з матеріалів на основі пластмас, то і зварювальних пристосувань для цього виду робіт є дуже багато і не фахівцю в них розібратися не так вже й просто.

  Вибираючи зварювальний апарат в оренду, звірте його характеристики з параметрами матеріалів, що зварюються, а якщо сумніваєтеся, то отримайте консультацію у фахівця.

Оренда зварювального апарату – міцні з'єднання різних матеріалів.