Ми працюємо під час війни

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Оренда компресорів

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO
Виберіть найближчу філію

Обираєте в оренду фарбопульт або монтажний пістолет? Необхідно очистити деформаційні шви або місця ремонту в бетоні або асфальті?

Взявши в Оренду пневмоінструмент з компресором можна не тільки швидко виконати роботу, а й значно заощадити як на матеріалах, так і на загальних витратах по оренді. Зазвичай інструмент, який в якості джерела енергії використовує стиснене повітря значно перевищує по продуктивності електричні аналоги і більш довговічний ніж інші електричні аналоги. Тому проблем при оренді пневмоінструменту, навіть при тривалому терміні експлуатації виникнути не повинно.

Перш ніж вибрати компресор в оренду з'ясуйте технічні характеристики обладнання, яке буде з ним працювати. Основними параметром в даному випадку буде робочий тиск і продуктивність. Продуктивність (вимірюється в л / хв або м3 / хв) не треба плутати з об'ємом ресивера (об’єму бака для накачування та зберігання стисненого повітря). При цьому зазвичай, краще вибирати компресор з ресивером, що має в 20-30% більший запас від необхідних Вам показників адже відомо, що будь-яке обладнання не любить перевантажень і роботи на граничних режимах.

Крім того, варто звернути увагу на умови в яких передбачається експлуатувати компресори. Переважна більшість особливо невеликих має обмеження по температурному режиму роботи, а саме їх дозволяється використовувати при температурі повітря від +5 ˚ до + 40˚С. Крім того слід пам’ятати, що при температурі понад +30 С рекомендується забір повітря здійснювати з інших або суміжних приміщень.

Також компресори чутливі до пилу та пару фарби – тому компресор потрібно розмістити в суміжному приміщенні, а не там де проводяться роботи з фарбування. Тому для того, щоб не мати проблем під час оренди компресора краще використовувати довгі шланги і унеможливити вплив негативних факторів на обладнання. Також слід слідкувати за напругою в електромережі, вона має відповідати необхідним паспортним показникам і мати захист від перепадів.

Прокат компресора спільно з ручним пневмоінструментом - відмінний результат робіт за розумну ціну.