Ми працюємо під час війни

Шановні партнери!

Компанія ТОВ «Світ Будівельної Техніки» висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що для покращення якості обслуговування та йдучи назустріч Вашим побажанням ми змінюємо графік роботи пунктів прокату інструменту.

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Оренда компресорів

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO
Виберіть найближчу філію

Компресори в оренду. Умови від СБТ

Обираєте в оренду фарбопульт або монтажний пістолет? Необхідно очистити деформаційні шви або місця ремонту в бетоні або асфальті?

Взявши в Оренду пневмоінструмент з компресором можна не тільки швидко виконати роботу, а й значно заощадити як на матеріалах, так і на загальних витратах по оренді. Зазвичай інструмент, який в якості джерела енергії використовує стиснене повітря значно перевищує по продуктивності електричні аналоги і більш довговічний ніж інші електричні аналоги. Тому проблем при оренді пневмоінструменту, навіть при тривалому терміні експлуатації виникнути не повинно.

Перш ніж вибрати компресор в оренду з'ясуйте технічні характеристики обладнання, яке буде з ним працювати. Основними параметром в даному випадку буде робочий тиск і продуктивність. Продуктивність (вимірюється в л / хв або м3 / хв) не треба плутати з об'ємом ресивера (об’єму бака для накачування та зберігання стисненого повітря). При цьому зазвичай, краще вибирати компресор з ресивером, що має в 20-30% більший запас від необхідних Вам показників адже відомо, що будь-яке обладнання не любить перевантажень і роботи на граничних режимах.

Крім того, варто звернути увагу на умови в яких передбачається експлуатувати компресори. Переважна більшість особливо невеликих має обмеження по температурному режиму роботи, а саме їх дозволяється використовувати при температурі повітря від +5 ˚ до + 40˚С. Крім того слід пам’ятати, що при температурі понад +30 С рекомендується забір повітря здійснювати з інших або суміжних приміщень.

Також компресори чутливі до пилу та пару фарби – тому компресор потрібно розмістити в суміжному приміщенні, а не там де проводяться роботи з фарбування. Тому для того, щоб не мати проблем під час оренди компресора краще використовувати довгі шланги і унеможливити вплив негативних факторів на обладнання. Також слід слідкувати за напругою в електромережі, вона має відповідати необхідним паспортним показникам і мати захист від перепадів.

Прокат компресора спільно з ручним пневмоінструментом - відмінний результат робіт за розумну ціну.