Ми працюємо під час війни

Шановні партнери!

Компанія ТОВ «Світ Будівельної Техніки» висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що для покращення якості обслуговування та йдучи назустріч Вашим побажанням ми змінюємо графік роботи пунктів прокату інструменту.

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Підйомники

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO

Потрібно виконати висотні роботи по монтажу або обслуговуванню систем вентиляції, освітлення, систем пожежогасіння або відео спостереження? Як досягти при цьому максимальної продуктивності?

Якщо потрібно виконати великий обсяг робіт на висоті, то одними драбинами або Вишкою-турою навряд чи вдасться обійтися. Найвдалішим варіантом у цьому випадку буде використання механізованих будівельних підйомників.

Підйомники при проведенні будівельних, оздоблювальних або ремонтних робіт виконують підйом (опускання) людей і будівельних вантажів на висоту, поверхи або дахи будинків і споруд. Вантажні кліті, кабіни, платформи і т.д. в будівельних підйомниках рухаються вгору, як правило або за допомогою тросів або гідроциліндрів, які в свою чергу черпають енергію з електромереж (акумуляторів) або двигунів внутрішнього згоряння.

Підйомники Будівельні для робіт на висоті класифікують за призначенням, способом установки, конструкції направляючих, типу вантажонесучого органу і механізму підйому, способу монтажу і ступеня мобільності.

Найбільшу популярність останнім часом отримали Ножичні Підйомники завдяки своїй широкій області застосування. У нас Ви можете орендувати ножичний підйомник для виконання робіт в:

  • громадських будівлях і спорудах (підйомники ножичні використовуються для виконання робіт по монтажу, обслуговування і ремонту різноманітних систем і пристроїв на висоті, виконанні штукатурних робіт, фарбування стін і т.д.);
  • складських приміщеннях;
  • сортувальних вузлах;
  • логістичних і торгових комплексах;
  • заводах і фабриках.

Ножичний підйомник - це обладнання з гідравлічним механізмом приводу, яке застосовується для виконання робіт на малій і / або середній висоті.

Ножичні підйомники характеризуються простотою і зручною конструкцією. Дане обладнання включає в себе наступні основні елементи:

  • підйомна вантажна платформа (площадка як правило з можливістю висунення);
  • гідравлічний привід;
  • важелі, що з'єднані у вигляді ножиць.

Робота підйомника здійснюється за допомогою підняття і опускання платформи за допомогою важелів-ножиць, а управління здійснюється за допомогою ручки-джойстика.

Всі підйомники обладнані системами захисту оператора при проведенні робіт на висоті, а також системами оповіщення в разі виникнення нештатної ситуації.

У нас Ви можете взяти напрокат ножичний підйомник в м. Києві, Дніпрі, Одесі та Львові.