Ми працюємо під час війни

Шановні партнери!

Компанія ТОВ «Світ Будівельної Техніки» висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що для покращення якості обслуговування та йдучи назустріч Вашим побажанням ми змінюємо графік роботи пунктів прокату інструменту.

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Оренда глибинних вібраторів

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO
Виберіть найближчу філію

Оренда глибинного вібратора від компанії СБТ

Укладання бетонної суміші без обробки глибинними вібраторами може призвести до фатальних і плачевних наслідків. Оскільки бетон у проектованих будівлях і спорудах виконує основну функцію, що несе або захищає будівельні конструкції, недооцінка його якості та технології укладання неприпустима. Якої б марки та пластичності бетон Ви не застосовували, після його укладання необхідно в обов'язковому порядку його ретельно провібрувати, щоб покращити його характеристики шляхом видалення вільних бульбашок повітря та більш рівномірного розподілу великих та дрібних складових, що входять до складу бетону. Без проведення даної процедури бетон після застигання може Вас неприємно здивувати тріщинами, що утворилися, підвищеним лущенням на поверхні, пустотами і т.д. Якщо віддати зразок такого бетону в лабораторію, то як правила буде виявлена ​​міцність нижче, ніж закладено проектом і на яку Ви розраховували. Методи з виправлення ситуації з неякісним укладанням бетону дуже трудомісткі і дорогі, оскільки майже завжди доводиться демонтувати фрагмент бетонної конструкції та виконати роботи з укладання бетону повторно. В цьому випадку не варто заощаджувати і взяти напрокат глибинний вібратор під час укладання сумішей з бетону. Адже виправлення помилок обійдеться набагато дорожче, ніж ціна оренди.

Які бувають моделі вібраторів по бетону

Глибинні вібратори класифікують за різними ознаками. Якщо розглядати тип приводу, розрізняють електричні, бензинові та дизельні або механічні, а також глибинні пневматичні вібратори. Перші залежать від мережі 220 або 380 В. Оскільки вони залежать від джерела живлення, працювати в будь-яких місцях ними не вийде. Автономними вважаються бензинові та дизельні моделі. Їх можна застосовувати далеко від джерел електромереж, проте доведеться додатково витрачатися на пальне. Та й у закритих приміщеннях не рекомендується працювати паливними пристроями через викид продуктів згоряння.

Пневматичні вібратори працюють від джерела стисненого повітря компресорів і застосовуються при роботах у місцях з підвищеною вологістю, у тунелях, при прокладанні ліній метрополітену тощо, де застосування інших видів вібраторів заборонено умовами Техніки Безпеки.  

Ще розрізняють обладнання методом передачі вібрації на робочу вібробулаву:

  • механічне – найпоширеніше, але найменш ефективні. Тут енергія від робочої частини приводу передається механічно за рахунок гнучкого троса або жорсткої штанги на вібробулаву, яка створює обурення в тілі бетону. При використанні такого інструменту важливо не допускати перегину в місці виходу гнучкого валу, оскільки це призводить до поломки обладнання;
  • електричне – як правило, буває лише у високочастотних вібраторах. У таких моделях присутній компактний силовий агрегат у булаві - електродвигун, що робить їх найзручнішими у використанні;
  • пневматичне – функціонують за рахунок стисненого повітря. Будівельне обладнання з таким типом передачі енергії є дуже потужним і має практично необмежений ресурс.

Зверніть увагу на особливості експлуатації глибинного вібратора, перш ніж взяти його в оренду в нашій компанії.

Принципи вибору обладнання

Щоб підібрати відповідний глибинний вібратор, необхідно оцінити обсяг робіт та порівняти технічні характеристики. Високочастотні глибинні вібратори вважаються професійними з високою продуктивністю. Вибравши дані вібратори в оренду, можна бути впевненим в якості обробки бетону. Також вони безпечніші для оператора, адже від перетворювача йде струм зниженої напруги та вищої частоти, який безпечний для людини.

Загалом при виборі звертають увагу на такі характеристики:

  • діаметр булави;
  • довжина валу;
  • частота коливань;
  • потужність приводу.

Якщо вибираєте самостійно, зверніться до консультанта нашої компанії. Допоможемо взяти в оренду саме той глибинний вібратор, який підійде Вам за ціною та характеристиками. Працюємо з приватними клієнтами та юридичними особами.