Оренда водоструминної установки високого тиску Falch T25 (2500 бар)

Артикул: 18060
Оренда водоструминної установки високого тиску Falch T25 (2500 бар) Оренда водоструминної установки високого тиску Falch T25 (2500 бар) Оренда водоструминної установки високого тиску Falch T25 (2500 бар)
Оренда водоструминної установки високого тиску Falch T25 (2500 бар)
Оренда водоструминної установки високого тиску Falch T25 (2500 бар)
Оренда водоструминної установки високого тиску Falch T25 (2500 бар)
video

Оренда водоструминної установки високого тиску Falch T25 (2500 бар)

Артикул: 18060
Відгуків (0)
25800 грн
Вартість за зміну 8 годин: 18060 грн - з оператором
Аксесуари:
Дане обладнання високого тиску спеціально спроектовано для професійного використання в тривалому режимі робіт. За допомогою цього обладнання ви зможете економічно, не забруднюючи навколишнє середу, вирішити найскладніші завдання з очищення поверхонь: розшивки бетону до арматури, Зняття епоксидних смол (полімерів), інших захисних покриттів, бітуму та фарб з металу і бетону, зняття верхнього шару і створення шорсткості бетону і багато іншого.
Детальні характеристики
Особливості
Інструкції
Відгуки
Детальні характеристики
Робочий тиск 600-2500 бар
Витрата води 10-20 літрів в хвилину
Тип двигуна дизель
Потужність двигуна 129 кВт; 1800 оборотів в хвилину
Потужність насоса 100 кВт; 610 оборотів в хвилину
Водяний бак 400 літрів
Паливний бак 200 літрів
Регулювання тиску є
Габарити 3750 x 1980 x 2050 мм
Особливості
 • Причіп з повністю оцинкованим шасі, інерційними гальмами і багатокамерним баком для води і палива. Дозволяє значно скоротити час підготовки до роботи і швидко переміщається від об'єкта до об'єкта.
 • Кожух з ударостійкого пластику зі спеціальним теплостійким покриттям захищає двигун і насос від бруду і зменшує рівень шуму. Додаткова шумоізоляція для запобігання скарг на шум.
 • Фільтр грубої і тонкої очистки для стабільно високої якості води.
 • Вбудований водяний бак з нержавіючої стали, пофарбованої порошковим способом. Компенсує коливання тиску води на вході і збільшує термін служби насоса високого тиску, виключаючи попадання повітря в насос.
 • Насос підкачки води для оптимального водопостачання насоса високого тиску.
 • Поршневий низькими обертами насос fach для екстремальних навантажень і тривалого терміну служби. Витрати на сервіс і технічне обслуговування мінімальні за рахунок використання високоякісних матеріалів і компонентів. Проста і міцна конструкція насоса забезпечує легку і недорогу заміну зношуються навіть через роки експлуатації. Клапани і головка насоса з нержавіючої сталі. Зносостійкі поршні, вбудоване охолодження плунжеров. Легка головка, відмінний тепловідвід, міцні ущільнення і прокладки високого тиску - все це подовжує термін служби, легко замінюється і недорого коштує. Надійний привід за рахунок розділеної конструкції забезпечує 10'000 мотогодин роботи без попадання води в масло.
 • Регульоване робочий тиск.
 • Дизельний двигун deutz, 4-х циліндровий з масляним охолодженням, обсяг 3.620см³, 36,4кВт, має високу продуктивність, тривалий термін служби і незначні витрати на техобслуговування. Число оборотів двигуна максимально знижено для економії палива і зменшення шуму.
 • Паливний бак великого об'єму, виготовлений із суцільнолитого, ударостійкого пластика, скорочує число заправок і не схильний до іржі.
 • Безпека / контроль: для безпеки системи в цілому, деякі компоненти встановлені з запасом міцності перевищує вимоги з безпеки. Електронна система "falch easy" здійснює повний контроль машини. На дисплеї системи можна переглянути обертів двигуна, тиск в системі, Мотогодини, годинник до то і багато іншого.
 • Лічильник для контролю напрацювання мотогодин і сервісних інтервалів.
 • Вбудована система антифриз, для запобігання замерзання пересувних установок і забезпечення цілорічної експлуатації.
 • Шланги високого тиску falch nonstop 25, 20м, 2500бар, 70 ° C, внутрішній діаметр 8мм в кількості двох. Шестишаровий сталевий сердечник і додатковий захисний шар забезпечує високу міцність без зайвих витрат на ремонт.
 • Пістолет високого тиску falch gun 30, з електронним управлінням і плечовим упором, гарантує оператору водоструминних агрегатів безперервну роботу при мінімальному навантаженні на руки і суглоби.
 • Піка з власником форсунки і плоскою форсункою для безпечної роботи.
 • Аксесуари фірми falch розширюють область застосування обладнання та дають можливість заощадити час при роботі.
 • Завдяки оптимальній захисному одязі і спеціальному навчання оператори швидше досягають кращих результатів в роботі.
Інструкції
Відгуки
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст відгука
Оцінка для товару

CAPTCHA *