Ми працюємо під час війни

Шановні партнери!

Компанія ТОВ «Світ Будівельної Техніки» висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що для покращення якості обслуговування та йдучи назустріч Вашим побажанням ми змінюємо графік роботи пунктів прокату інструменту.

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Оренда садової техніки

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO
Тип техніки
Виберіть найближчу філію

Оренда садової техніки - найкраще рішення для інструменту, що рідко використовується.  

В останні роки різноманітне обладнання для догляду за рослинами та робіт на присадибних ділянках заполонили будівельні магазини, супермаркети та ринки. Асортимент справді вражає: від простих газонокосарок до потужних мотоблоків, від обприскувачів та до бензопил із подрібнювачами гілок. Також не менший подив викликає кількість виробників садової техніки: майже всі виробники відомих марок ручного інструменту такі як BOSCH, Makita та ін., вважають своїм обов'язком мати лінійку садового обладнання, не кажучи вже про маловідомі бренди незрозумілого походження. Розібратися в такому розмаїтті навіть фахівцям не тільки складно, але часто просто неможливо, адже щороку з'являються нові моделі та торгові марки з різними характеристиками. Що вже казати про споживачів, які хочуть полегшити роботи на присадибних ділянках шляхом придбання садової техніки. Як правило вибір зводиться до короткого моніторингу цін, отримання порад від сусідів та знайомих, які не завжди є щасливими власниками аналогічного обладнання та купівлі моделі з підходящою вартістю. При цьому всі розуміють, що, по правді кажучи, цей метод вибору нагадує гру в рулетку, адже іноді навіть у відомих торгових марок бувають невдалі моделі, але з пристойною вартістю.

Тому спираючись на досвід постійних користувачів можна з упевненістю сказати, що багато видів садового інструменту використовуються всього 1-3 рази за сезон, а іноді і зовсім припадають пилом на полицях. І виникає законне питання: навіщо витрачати гроші на їх придбання, обслуговування, консервацію та зберігання? Мало того, щороку з'являються нові моделі з кращими характеристиками. Тому найоптимальнішим рішенням у цьому випадку буде оренда садової техніки. Адже економія коштів ще нікому не завадила.

Прокат садової техніки – широкий асортимент та можливість правильного вибору.