Оренда водострумного апарату Falch R5 (500 бар)

Оренда водострумного апарату Falch R5 (500 бар)

Відгуків (0)
Ціна за добу: 3300 грн
Аксесуари:
Применяется для очистки поверхностей от грязи, пыли, графити, старой краски, герметиков, битума, снятие цементного молока с поверхности бетона, очистка стен от штукатурки, расшивки трещин и углублений в бетоне перед нанесением ремонтных составов, а также мойки строительного оборудования.
Детальні характеристики
Особливості
Інструкції
Відгуки
Детальні характеристики
Робочий тиск 50-500 бар
Потік (витрата води) 10 - 28 л / хв
Підігрів води на виході 0 *
Електродвигун, потужність макс. / Робоча, швидкість робоча, холостого ходу, система охолодження 36 кВт / 30 кВт 1460 об / хв, -, повітряна
Електроживлення / запобіжник, довжина кабелю 400 В / 50 Гц / 63 A, 5,0 м
Потужність насоса, робоча швидкість, тиск води, Макс.температура на вході 28 кВт 940 об / хв ,, 2,0 - 8,0 бар, 40 ° C
Параметри стандартної форсунки з плоским соплом 055 USgal / хв
Клапан захисту від нестачі води на вході +
Допустимий режим роботи (годин / днів) 24/7
Вага нетто, брутто, верт.нагрузка 440 кг, -
Габарити (Д х Ш х В) 1280 x 1020 x 795 мм
Рівень шуму, LpA, LwA, +/- 1,5 дБ 78, 96 дБ
Особливості
 • Сталева рама безпеки для захисту від пошкоджень і простоїв, також спрощує транспортування і закріплення в транспортних засобах.
 • Колеса з суцільної гуми (зносостійкі, які не потребують великого догляду) для легкого пересування, а також для легкої навантаження і розвантаження в транспортні засоби
 • Водяний фільтр для стабільно високої якості води.
 • Поршневий низькими обертами насос, для максимального запасу потужності і довговічності. Витрати на сервіс і технічне обслуговування скорочені за рахунок використання високоякісних матеріалів і компонентів. Проста і міцна конструкція насоса забезпечує легку і недорогу заміну зношуються навіть через роки експлуатації. Плавно регульований робочий тиск.
 • Управління тиском для збільшення потужності, більшої безпеки і меншого зносу. Запатентована система управління тиском Falch для плавного регулювання тиску. Включає м'який старт. Зняття тиску в шлангах під час перерв в роботі, що збільшує термін служби сопел і аксесуарів.
 • Запобіжні пристрої як розривної диск або запобіжний клапан запобігають неприпустиме підвищення тиску.
 • Електродвигун з запасом потужності для 100% безперервної роботи і плавним пуском для запобігання перевантаження мережі.
 • Безпека / контроль: для безпеки системи в цілому, деякі компоненти встановлені з запасом міцності перевищує вимоги з безпеки. Управління працює без будь-яких електронних компонентів, щоб уникнути відмов викликаних вібрацією, вологою і холодом.
 • Лічильник для контролю напрацювання мотогодин і сервісних інтервалів.
 • Шланг високого тиску Falch Nonstop 5, 30м, 500 бар, 155 ° c, внутрішній діаметр 10 мм - на 2/3 менші втрати тиску в порівнянні з шлангом 8 мм, 2 сталеві оболонки забезпечують додаткову міцність без витрат на ремонт. Унікальне швидкознімне з'єднання з нержавіючої сталі економить час з'єднання / роз'єднання магістралі навіть через кілька років використання. Котушка для зберігання збереже багато часу і місця.
 • Пістолет високого тиску Falch Gun 5, з сервопідсилювачем і зручною голкою для чищення форсунок гарантує тривалу роботу оператором без болю в руках і суглобах.
 • Піка для зручної роботи в обмеженому просторі. Завдяки посиленню в рукоятці і металевій трубі, труба не гнеться і різьбове з'єднання (нержавіюча сталь) не пошкоджується навіть при випадковому падінні.
 • Аксесуари фірми Falch розширюють область застосування обладнання та дають можливість заощадити час при роботі.
 • Завдяки зручній захисному одязі і спеціальному навчання оператори швидше досягають кращих результатів в роботі.
 • Нагрівальний модуль Falch (опція), значно розширює можливості звичайного обладнання.
Інструкції
Відгуки
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст відгука
Оцінка для товару

CAPTCHA *