Ми працюємо під час війни

Шановні партнери!

Компанія ТОВ «Світ Будівельної Техніки» висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що для покращення якості обслуговування та йдучи назустріч Вашим побажанням ми змінюємо графік роботи пунктів прокату інструменту.

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Оренда фрезерувальних машин

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO
Виберіть найближчу філію

Оренда фрезерувальних машин для клієнтів зі всієї України 

Потрібно зняти дорожню розмітку, вирівняти нерівності бетонної підлоги і підготовити поверхню під нанесення вирівнюючих сумішей або полімерних покриттів?

Оренда фрезерувальних машин допоможе Вам виконати ці роботи.

Беручи в оренду фрезерувальні машини слід завчасно ознайомитись з основними параметрами, що визначають їх продуктивність: статична маса, ширина оброблюваної поверхні, розмір і тип робочих фрез, потужність і тип двигуна.

Основним робочим елементом фрезмашин є барабан з вісями і встановленими на них вольфрамовими різцями - фрезами

Барабан, осі і фрези зроблені з металу з такими характеристиками по міцності, що дозволяє їм служити якомога довше. Адже навантаження при роботі дуже великі. Наприклад, ресурс фрез для бетонних поверхонь за умови правильної експлуатації, може досягати 12000-15000 м2 в залежності від типу фрез і марки бетону.

Прокат фрезерувальних машин буде безальтернативним варіантом при вирівнюванні бетонних поверхонь, видаленні різних покриттів (полімерних, цементно-кварцових, термопластика, дорожньої розмітки, фарби з металевих поверхонь), проведенні насічки, текстурування, очищення, проточки канавок, шліфування, обробки кромок, видалення верхнього шару асфальту або бетону.

Фрезерувальні машини легкі в управлінні і прості в оренді, при цьому мають високу продуктивність 70-100 м2 / год, залежно від типу поверхні та марки . У Всіх моделях є можливість підключення до пилососу для видалення пилу.

Якщо з'являться складнощі з вибором фрезерувальної машини в оренду, зверніться за допомогою до консультанта. Розповімо про характеристики моделей, ціну, визначимо найкращий варіант для досягнення ваших цілей. Будьте впевнені, що оренда інструментів у нашій компанії стане чудовим вибором. Це дешевше і простіше, ніж купити фрезмашину та возитися з обслуговуванням. Гарантуємо справність кожної одиниці та зручні умови оренди.

Склади компанії розташовані у Києві, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах. Ознайомтеся з умовами та беріть обладнання в оренду!

Фрезерувальні машини напрокат - професійний підхід до ремонту підлог та горизонтальних поверхонь.