Ми працюємо під час війни

Шановні партнери!

Компанія ТОВ «Світ Будівельної Техніки» висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що для покращення якості обслуговування та йдучи назустріч Вашим побажанням ми змінюємо графік роботи пунктів прокату інструменту.

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Оренда інструменту та верстатів для різання і свердління будматеріалів

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO
Тип материала
Виберіть найближчу філію

Умови на оренду дрелі, прокат плиткоріза та іншого обладнання для сверління та різання від компанії СБТ

Компанія СБТ пропонує ретельно скоординований асортимент верстатів для різки будівельних матеріалів та устаткування для алмазного свердління отворів в будівельних конструкціях діаметром до 500 мм. Потужні і довговічні системи різки і алмазного свердління працюють з алмазними коронками та алмазними дисками і підходять для різноманітних завдань, таких як різка штучних виробів з бетону, цегли, блоків і т.д., а також для прорізання стін, свердління стель, стін і підлоги, що застосовується при монтажі та при використанні технологій кріплення. . Зазвичай всі станки для різки і верстати алмазного свердління оснащені системою захисту від перевантаження MULTI-TRONIC. Електроніка забезпечує максимальну простоту використання  для можливості тривалої оренди. В багатьох видах обладнання в стандартну комплектацію входить різальний диск або полотно. Також зазвичай встановлена електронна або механічна система захисту оператора орендаря, а також тепловий захист від перевантаження інструменту.

Асортимент каменерізальних станків та свердлильного обладнання відповідає всім вимогам професійних користувачів. Асортимент обладнання для різки – від компактної болгарки з глибиною різання 60 мм для цегли, каменю, граніту, мармуру та натурального каменю до масивних, але дуже мобільних стрічкових пилок для кладки та газобетонних блоків висотою до 760 мм. Великий досвід виробника обладнання німецької компанії LISSMAC і безкомпромісний практичний дизайн його машин відображені в численних корисних функціях, які сприяють швидкій і точній роботі. Оптимальна точність та продуктивність різання і свердління в поєднанні зі складною ергономікою та надійною конструкцією, що не вимагає обслуговування, є основними характеристиками каменерізних пилок та станків для свердління, які день за днем беруть в оренду професійні клієнти для використання  у важких робочих умовах.

Умови у компанії «СБТ»

Якщо потрібно взяти напрокат алмазний інструмент для різки або свердління, ознайомтеся з актуальними умовами. Вони наступні:

  • В обов'язковому порядку потрібно укласти договір;
  • Термін прокату починається з дня видачі інструменту для різки або буріння клієнту і закінчується добою його здачі;
  • Ви самостійно доставляєте алмазну установку або станки зі складу на свій об'єкт та привозите її назад;
  • У вартість не входить вартість коштовних видаткових алмазних коронок або дисків. Орендна плата за них береться додатково.

Фізичним особам потрібен лише паспорт, другий документ та ІПН. Якщо ви представник юрособи, візьміть із собою довіреність, копію виписки з ЄДРПОУ та витяг платника ПДВ.

Обов'язково вкажіть реквізити банку або МФО, посаду керівника, номер телефону. Якщо виникнуть додаткові питання, зв'яжіться з нашим співробітником та розпитайте їх