Ми працюємо під час війни

Шановні партнери!

Компанія ТОВ «Світ Будівельної Техніки» висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що для покращення якості обслуговування та йдучи назустріч Вашим побажанням ми змінюємо графік роботи пунктів прокату інструменту.

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Оренда промислових пилосмоків

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO
Виберіть найближчу філію

Послуги оренди пилосмоків для клієнтів з усієї України

При роботі з інструментом Вам заважає пил? Потрібно прибрати приміщення після ремонту?

Оренда пилососа під виконання будь-яких робіт з прибирання приміщень після ремонту, переїзду, а також для спільної роботи з будь-яким будівельним інструментом або обладнанням це те, що потрібно як для Замовника так і для Виконавців будівельних робіт. Наша компанія здає в прокат професійну пиле збірну техніку, пропонуючи великий вибір моделей пилососів. Вибирайте пилосос, що відповідає Вашим вимогам, знайомтеся з умовами оренди і звертайтеся!

Які бувають види пилососів

Будівельні пилососи розділяються по наступним категоріям:

 • для вологого прибирання - як правило оснащені вакуумною системою, яка забезпечує всмоктування рідини. Відходи потрапляють в бак, що знімається далі можуть утилізуватися;
 • для сухого - прибирання підходить більшість будівельних пилососів;
 • універсальні - використовуються для сухого та вологого прибирання.

Крім того, пилососи розрізняють за типом двигуна. Пристрої з однофазним двигуном розраховані на максимальний потік повітря до 188 літрів / с. Двигуни таких моделей розраховані на близько 1300 мото/годин експлуатації. Трьох фазні електромотори здатні створювати високе розрідження до 60 кПа. Вони можуть без зупинки працювати цілу добу, не потребуючи постійного обслуговування. Ще є промислові моделі пилосмоків, двигун яких функціонує на стислому повітрі за рахунок турбіни Вентурі. Це дає можливість створювати високе розрідження до 45 кПа, що збільшує продуктивність, також у них низька потреба в обслуговуванні завдяки відсутності обертових частин.

Що враховувати перед обранням потрібної моделі пилосмока в оренду

Оскільки головне призначення будівельних пилососів - це уловлювання дрібного та шкідливого для здоров'я людини пилу, то найголовнішим елементом в них є фільтр. Повітря, проходячи через пилосос, перш ніж вийти назовні, повинен пройти через один або кілька очищувальних елементів. І чим якісніший і професійніший пилосмок, тим більша у нього площа фільтра. Відповідно, більше пилу він здатний затримати за одиницю часу.

Останнім часом у зв'язку з жорсткістю вимог по очищенню повітря виробники розпочали оснащувати своє обладнання фільтрами HEPA. Абревіатура HEPA означає High Efficiency Particle filter (високоефективний фільтр). Кращі фільтри HEPA уловлюють 99,997% частинок пилу розміром до 0,0003 мм. Частинки такого розміру настільки малі, що вони знаходяться в повітрі в підвішеному стані.

Одним із самих основних параметрів при виборі пилососа для прокату є здатність до Всмоктування пилу та витрата повітря, які безпосередньо впливають на продуктивність. Чим вище ці значення, тим потужніше модель пилососа і відповідно більш якісно і швидше він зможе виконати роботу за одиницю часу.

Решта значущих критеріїв при виборі:

 1. Потужність. В середньому це показник становить 1.0-1.4 кВт, що дозволяє пропускати через повітрозабірник до 50 л повітря в секунду. Професійні моделі більш потужні і розраховані на 60-100 л в сек.
 2. Обсяг пило збірника. Зазвичай значення коливається в межах 20-50 л. Якщо обсяги сміття не великі, такого об’єму цілком достатньо. В умовах великого виробництва використовують пилососи з об'ємом пило збірника до 100 л, але вони дуже громіздкі та для будівельних робіт малоефективні.
 3. Матеріал корпусу. Промислові моделі виробляються з ударостійких матеріалів: алюмінію, нержавіючої сталі або армованого пластику. Часто по периметру встановлюється бампер, який перешкоджає пошкодженню корпусу при ударі об перешкоду.
 4. Додаткові функції. Регулятор сили всмоктування дозволяє змінювати інтенсивність тяги в залежності від типу сміття та рівня забруднень. Функція автоочищення фільтра спростить роботу оператора. Вам не доведеться розбирати обладнання та чистити його вручну. Ще моделі оснащують захистом мотора від перевантаження, світловою індикацією і іншими можливостями.

Враховуйте кожен параметр, якщо збираєтеся взяти напрокат промисловий пилосос і використовувати його максимально ефективно.

Оренда техніки від компанії СБТ

Наша компанія пропонує купити або ж скористатися прокатом будівельних пилососів. Пропонуємо широкий вибір моделей популярних брендів. Ви можете розраховувати на обґрунтовану ринкову ціну послуг і оптимальні умови оренди як для фізичних, так і юридичних осіб:

 • термін прокату починається з моменту відвантаження обладнання та закінчується днем приймання на нашому складі;
 • клієнт може самостійно забрати товар зі складу і доставити його назад (склади є в Києві, Дніпрі, Одесі та Львові);
 • вартість оренди не враховує ціну витратних матеріалів;
 • для прокату фізичній особі досить надати паспорт, ІПН і один додатковий документ. Представникам фірм потрібна виписка платника ПДВ, виписка з ЄДРПОУ та довіреність. Потрібно також вказати посаду керівника, контакти для зв'язку та банківські реквізити.

Детальні умови співпраці краще з’ясувати по телефону. Можете написати нам в чат і ми Вам надамо детальну консультацію.