Ми працюємо під час війни

Шановні партнери!

Компанія ТОВ «Світ Будівельної Техніки» висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що для покращення якості обслуговування та йдучи назустріч Вашим побажанням ми змінюємо графік роботи пунктів прокату інструменту.

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Оренда обладнання для різання, згинання та в'язки арматури

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO
Виберіть найближчу філію

Умови для фізичних та Юр. Осіб на прокат станків для гнуття та різання арматури та в’язальних пістолетів 

Маєте намір виконувати арматурні роботи, пов'язані з гнучкою і в'язкою каркасів? Оренда станка для гнуття арматури і в'язальних пістолетів значно полегшать та прискорять виконання робіт.

На практиці перевірено, що загальний об’єм укладеного бетону при монолітних роботах напряму залежить від швидкості виконання арматурних робіт . Які в свою чергу можна розділити на процес підготовки арматурних стержнів до монтажу та кріплення їх в каркаси або між собою.

Підготовка арматурних стержнів включає в себе їх різання / рубку на потрібну довжину і згинання їх в конструктивні елементи згідно проекту. Орендуючи верстат для гнуття арматури Ви зможете виготовити каркас з арматури діаметром до 36 мм включно.

Традиційний процес в'язки арматури гачком , не дивлячись на дешевизну робочої сили і витратних матеріалів поступово втрачає свою привабливість зважаючи на постійні перевитрати в'язального дроту, трудомісткості процесу, накладних та інших витрат, пов'язаних з необхідністю утримання значного числа арматурників для підтримки необхідного темпу виконання арматурних і відповідно бетонних робіт і т.д. Хоча само собою від ручної в'язки арматури поки рано відмовлятися повністю: в кутах, при великій щільності арматури без цього не обійтися.

Застосування в'язального пістолета , на будівельному майданчику, взятого напрокат, скоротить час зв'язки арматурного каркаса в 5-6 разів та зведе застосування ручної праці до мінімуму.

Прокат в'язальних пістолетів ефективний при великих обсягах робіт тому вони мають високу швидкість в'язки вузлів. Найкраще його застосовувати при монолітному будівництві багатоповерхових житлових будинків, влаштуванні каркасів для залізобетонних підлог при будівництві складів, торгових центрів і т.д.

Якщо у Вас є сумніви в ефективності, то спробуйте взяти в оренду в'язальний пістолет для початку на невеликий термін, а потім самостійно зробити висновок відносно його ефективності використання. Також для полегшення роботи при влаштуванні каркасу для монолітного перекриття або для підлоги можливо використовувати пістолет з подовжуючим пристроєм рукояткою.

Також слід розуміти, що в вартість оренди в'язальних пістолетів не входить вартість в'язального дроту , який доведеться купувати окремо.

Оренда в'язальних пістолетів та згинальних верстатів - найкраща альтернатива дефіциту робочих рук.