Ми працюємо під час війни

Шановні партнери!

Компанія ТОВ «Світ Будівельної Техніки» висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що для покращення якості обслуговування та йдучи назустріч Вашим побажанням ми змінюємо графік роботи пунктів прокату інструменту.

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Оренда шліфувальних машин

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO
Тип материала
Виберіть найближчу філію

Здача в оренду шліфувальних машин від компанії СБТ. Надійне, вигідне та просте рішення

Якщо вам знадобилася хороша шліфувальна машина на невеликий термін, немає сенсу витрачатися, щоб купувати такий інструмент. І тут хорошим рішенням стане оренда шліфувальної машини. У нашій компанії можете взяти напрокат модель, яка сподобається та підійде для вирішення ваших цілей і умов роботи. Гарантуємо адекватні ціни за оренду інструменту за добу та однаково зручні умови для фізичних та юридичних осіб.

Прокат шліфувальних машин у компанії СБТ

Скористатися послугами оренди просто. Фізичним особам потрібно надати паспорт, ІПН та ще один додатковий документ. Якщо ви є представником організації або фірми, знадобиться: довіреність, копія свідоцтва платника ПДВ, виписка з ЄДРПОУ, банківські реквізити, номер телефону. Інші умови оренди інструментів, у тому числі й шліфувальних машин, однакові:

 • днем початку оренди вважається дата відвантаження товару зі складу;
 • здаємо інструменти в прокат з обов'язковим підписанням договорів оренди та страхування;
 • орендар сам транспортує обладнання зі складу Орендодавця та привозить його назад (склади розташовані у Києві, Дніпрі, Львові, Одесі);
 • у вартість не входить ціна витратних матеріалів.

Якщо залишаться питання, зателефонуйте та проконсультуйтеся. Можете також написати в онлайн-чаті.

Різновиди ручних шліфувальних машин

Щоб вибрати підходящу Вам шліфувальну машину, необхідно розібратися у типах таких інструментів. Їх розрізняють за кількома критеріями:

 • клас. Бувають побутові, напівпрофесійні та професійні моделі. Перші можуть працювати не більше 1 години на день, оскільки розраховані на невисокі навантаження. Напівпрофесійні шліфувальні машинки вже можна використовувати довше. Найпродуктивніші професійні. Вони мають потужні двигуни, розширений функціонал для ефективної обробки будь-яких поверхонь: стін, підлоги, різних виробів тощо;
 • тип енергії. Мережеві моделі залежать від електрики та можуть використовуватися лише поблизу джерела живлення. Акумуляторні машини більш мобільні. Але тут робочий ресурс обмежений зарядом батареї;
 • конструкційні особливості. Тут виділяють кілька підвидів шліфувальних машин:
 1. Орбітальні (ексцентрикові). Інструмент виконує кругові рухи диском, а також трохи вібрує. Досить агресивний шліфувальний інструмент, здатний відразу зняти товстий шар матеріалу. Підходить для роботи з великими поверхнями.
 2. Плоскошліфувальні. Тут на підошві закріплюється наждачний папір (зазвичай квадратний або прямокутний). Вона здійснює невеликі кругові рухи. За рахунок м'якої підкладки та жорсткої основи наждачний папір щільно притискається до матеріалу та допомагає обробити поверхню рівно, без слідів.
 3. Стрічкові. Потужна шліфувальна машина для шліфування, формування та закруглення дерев'яних виробів. З нею потрібно працювати акуратно, так як вона може легко зіпсувати матеріал, що обробляється.
 4. Дельтоподібні. Будівельний інструмент із трикутною підошвою. Зручний для обробки кутів та країв. Насадки змінюються швидко, та й загалом машина комфортна у використанні.
 5. Лінійні. Прямошліфувальні моделі обробляють до гладкості будь-які поверхні: дерево, метал, скловолокно, бетон.

Завдяки такій різноманітності реально вибрати шліфувальний інструмент під свої завдання та потреби.