Ми працюємо під час війни

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Оренда трамбувальників, віброніг

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO
Виберіть матеріал для ущільнення
Виберіть найближчу філію

Потрібно зробити зворотню засипку фундаменту або ущільнити грунт на обмеженому просторі? оренда трамбівок - найкращий вибір!

В конструкції трамбовок TREMIX ,Enar,Swepac, Shatal та ін. з'єднані останні технології та напрацювання в області ущільнення ґрунтів і технічні рішення по їх втіленню. Спеціально для даного типу обладнання компанія Honda створила новий 4-х тактний двигун GXR 120 , з низьким рівнем вихлопної емісії та рівнем шуму, завдяки якому значно знизилися витрати на технічне обслуговування трамбівок та зросла швидкість робіт ущільнювачів.

Отримавши трамбівку напрокат у компанії СБТ Ви з легкістю впораєтеся з роботою на гранульованих та в'язких ґрунтах, де потрібні високі вимоги по ущільненню. Висока Конструкція трамбівок призначена для робіт в обмеженому просторі: в траншеях, навколо колон, при зворотній засипці фундаменту і т.д .Для них характерні висока робоча швидкість поєднана з високою амплітудою, що призводить до оптимальних показників ущільнення на глибину до 60 см по піску і гравію, та від 15 до 20 см на глині . Маючи в своїй конструкції мало рухомих частин, трамбівки легші в обслуговуванні, а в сучасних моделях надійність їх доведена до максимуму. Міцні і високо розташовані амортизатори і пластмасовий паливний бак трамбувальних машин гарантує тривалий та безаварійний термін служби а відповідно зручність для оператора . Двигун у трамбівках захищений від ударів міцною металевою рамою, що дозволяє перевозити їх будь-яким видом транспорту, навіть легковими автомобілями, хоча звичайно ми це не рекомендуємо. Для транспортування краще замовити доставку обладнання на буд майданчик або взяти в оренду причіп .

Оренда трамбівки - це просто та зручно. Телефонуйте!