Ми працюємо під час війни

Шановні партнери!

Компанія ТОВ «Світ Будівельної Техніки» висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що для покращення якості обслуговування та йдучи назустріч Вашим побажанням ми змінюємо графік роботи пунктів прокату інструменту.

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Оренда трамбувальників, віброніг

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO
Виберіть матеріал для ущільнення
Виберіть найближчу філію

Прокат вібротрамбовок для ущільнення на обмеженому просторі. Перевірена надійність та ефективність. 

Потрібно виконати зворотну засипку фундаменту або ущільнити ґрунт на обмеженому просторі? Оренда вібротрамбівок - найкращий вибір!

Для ущільнення в'язкого ґрунту, глини та інших подібних матеріалів на будівельних майданчиках доцільно використовувати спеціальне обладнання – вібротрамбівки. Клієнти з досвідом іноді їх називають вібролапи, віброноги і навіть лап нога – це все одне і теж. Оскільки дане обладнання відрізняється компактними розмірами, то воно найкраще підходить для робіт в обмеженому просторі в траншеях, навколо колон, при зворотній засипці фундаменту і т.д. Для них характерна висока робоча швидкість ущільнення поєднана з високою амплітудою, що призводить до оптимальних показників ущільнення на глибину до 60 см по піску і гравію, та від 15 до 20 см на глині. Процес трамбування відбувається за рахунок вертикально спрямованої відцентрової сили. Застосування таких машин є актуальним як на великих, так і на маленьких будівельних майданчиках. В конструкції вібротрамбівок TREMIX, Enar, Swepac і Shatal, якими укомплектований наш орендний парк, з'єднані останні технології та напрацювання в області ущільнення ґрунтів і технічні рішення по їх втіленню. Спеціально для даного типу обладнання компанія Honda створила новий 4-х тактний двигун GXR 120, з низьким рівнем вихлопної емісії та рівнем шуму, завдяки якому значно підвищилась продуктивність трамбівок та навантаження на оператора. І якщо немає можливості та потреби у купівлі обладнання, доцільно взяти в оренду трамбувальні машини. Наша компанія надає найкращі умови оренди у Києві, Дніпрі, Львові та Одесі та забезпечить продуктивною технікою на будь-який потрібний для Вас термін.

 Види обладнання для трамбування ґрунту

Вібротрамбівки умовно поділяють на такі типи:

 1. Бензинові моделі відрізняються високою потужністю, є незалежними від мережі, здатні функціонувати за низьких температур. Не можуть застосовуватись у закритих приміщеннях через викиди продуктів згоряння.
 2. Дизельні трамбівки мають відмінну продуктивність, довгий термін служби, велику силу удару. Трохи більш галасливі, ніж вібротрамбовки на бензині, також дорожчі в ціні. Використовуються там, де потрібно тривалий час працювати і максимально інтенсивно.
 3. Електричні моделі мають оптимальну потужність, низький рівень шуму. Живляться від мережі, тому не можуть використовуватися далеко від джерела електроенергії. Натомість через відсутність викидів вихлопних газів підходять для роботи у закритих приміщеннях.

Особливості застосування вібротрамбівок

Як і було сказано раніше, Віброногою зручно працювати в умовах обмеженого простору і важкодоступних місцях. Доцільно взяти в оренду такий інструмент, якщо ви потрібно виконати наступні види робіт:

 • Ущільнення основ навколо колон і опор;
 • Ущільнення траншей;
 • локальний ремонт зовнішніх мереж;
 • Прокладка зовнішніх трубопроводів і мереж;
 • Ущільнення грунту навколо колодязів;
 • Ущільнення глинистих або в'язких ґрунтів на велику глибину

Скрізь, де потужна техніка не пройде, є сенс використовувати вібротрамбовку. Залишиться тільки вибрати відповідний для оренди інструмент, оцінивши плюси та мінуси різних видів. Зважайте на особливості інструменту, коли вибираєте для оренди ту чи іншу модель трамбівки для ущільнення ґрунту.

 

Умови для орендарів з Києва, Дніпра, Одеси та Львова та інших населених пунктів України

У нашій компанії діють вигідні пропозиції на прокат для приватних клієнтів та юридичних осіб. Щоб скористатися орендою, достатньо знати наступне:

 • термін оренди починається з дня відвантаження вібротрамбовки та закінчується датою повернення на склад нашої компанії (у Києві, Одесі, Львові, Дніпрі або іншому місті України);
 • Для оренди оформляється відповідний договір та при необхідності договір страхування;
 • Клієнт самостійно перевозить техніку зі складу на будівельний майданчик і назад. Ви можете додатково замовити доставку обладнання на буд майданчик або взяти в оренду причіп .;
 • Вартість взяття вібротрамбівок напрокат не включає ціну палива.

Для оренди Вам знадобиться наступний перелік документів:

 • Фізособам достатньо паспорта, ІПН та офіційного додаткового документа ( закордонний паспорт, дозвіл на зброю і т.д.)
 • Юр особам потрібно надати витяг платника ПДВ, ЄДРПОУ та відомості про посаду керівника, банківські реквізити.

Точний список можете уточнити на сайті у відповідному розділі. Або зв'яжіться із найближчим до Вас менеджером для консультації.

Оренда трамбівки - це просто та зручно. Телефонуйте!