Ми працюємо під час війни

Шановні партнери!

Компанія ТОВ «Світ Будівельної Техніки» висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що для покращення якості обслуговування та йдучи назустріч Вашим побажанням ми змінюємо графік роботи пунктів прокату інструменту.

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Оренда виброплит реверсивних

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO
Виберіть матеріал для ущільнення
Виберіть найближчу філію

Важкі реверсивні віброплити в оренду для важких умов роботи. Тільки перевірена і надійна техніка від компанії СБТ

Готуєте основу під підлогу, дороги, тротуарну плитку або фундамент?  

Ні для кого не є секретом твердження, що чим краще підготуєш основу під фундамент чи підлогу, тим менше проблем виникне в процесі експлуатації будівлі або споруди. Це стосується всіх будівельних конструкцій незалежно від призначення та місця зведення. Характер підготовки основи фундаменту відрізняється залежно від виду ґрунтів, кліматичної зони та характеру споруди. При цьому для основної маси ґрунтів на яких проводиться будівництво об'єктів в Україні основним методом поліпшення їх характеристик є ущільнення. Грунти, що відсипаються в насипи та інші споруди та матеріали дорожнього одягу можуть ущільнюватися природним шляхом (осадом) та штучно за допомогою машин та знарядь. Природне ущільнення ґрунтів — тривалий процес, тому при поточному і швидкісному будівництві доріг, підлог та майданчиків, коли весь комплекс робіт виконується в стислий термін, доводиться вдаватися до штучного ущільнення. Саме в цьому випадку без застосування важких ущільнювачів навряд чи вдасться обійтися. Найефективнішим в цьому випадку є застосування реверсивних віброплит при ущільненні шарів з піску, щебеню, гравію, кам'яної відсипки та битої цегли. Важливими факторами, що визначають ефективність ущільнення є статична вага віброплити, амплітуда, частота вібрації та площа днища віброплити. Чим вище перші три показники і менше останній, тим сильніший вплив робить трамбувальна машина на грунт. Для порівняння ефективності в роботі можна з упевненістю стверджувати, що реверсивні віброплити вагою від 400 і вище кілограм майже всіх відомих брендів чинять такий же тиск на ущільнювану поверхню як і 10-ти тонний віброкаток. При виборі реверсивних віброплит слід враховувати, що якщоу Вас за - 4 проходи плити по одному і тому ж місцю основа не ущільнилася до необхідних показників, то доцільніше застосовувати більш потужну реверсивну віброплиту або зменшити шар грунту, що ущільнюються. Нові віброплити вагою 450 – 510 кг виробництва компанії Свепак при необхідності можуть додатково оснащуватись датчиками, що сигналізують ступінь ущільнення ґрунтових основ, що значно полегшує роботу виконавцям робіт.

Прокат реверсивних віброплит з гарантією максимального ущільнення.