Ми працюємо під час війни

Шановні партнери!

Компанія ТОВ «Світ Будівельної Техніки» висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що для покращення якості обслуговування та йдучи назустріч Вашим побажанням ми змінюємо графік роботи пунктів прокату інструменту.

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Оренда підлогомийних машин

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO
Виберіть найближчу філію

Оренда підлогомиючої машини на вигідних умовах для клієнтів з України

Потрібно вимити підлогу у виробничому приміщенні чи цеху після будівельних робіт або переїзду?

Взявши підлого миючу машину напрокат можна швидко впоратися з поставленим завданням. Основне призначення машин для миття підлоги - це вологе прибирання підлоги. Перші машини для миття підлоги були винайдені в Данії компанією Nilfisk, але в останні роки німецька компанія Керхер стала одним з лідерів серед виробників даного виду обладнання. І хоча моделей обладнання для прибирання приміщень дуже багато всі вони мають приблизно один і той же самий принцип роботи:

З резервуара з чистою водою на обертові щітки, що приводяться в рух двигуном, подається вода з миючим засобом. Обертаючись щітки здійснюють механічне очищення поверхні підлоги, що прибирається. При поступальному русі підлогомиючої машини, щітки прибирають наступну ділянку поверхні підлоги, а попередня при допомозі водозбірного скребка збирає брудну воду, яка при допомозі вакуумного насоса в кінцевому підсумку потрапляє в ємність з брудною водою. Після себе така підлогомиюча машина залишає практично чисту і майже суху поверхню. Керувати таким обладнанням може практично будь-яка людина без попередньої підготовки. Головне, що від неї буде вимагатися це вчасно міняти воду та віно підібрати миючий засіб для тих чи інших видів забруднення покриття підлоги.

Принципи вибору обладнання

Беручи в оренду підлогомиючу машину звертайте увагу на тип приводу від якого вона приводиться в дію. Майте на увазі, що найбільшу популярність завоювали електричні машини з живленням від Акумуляторів та від електричної мережі на 220В. В першому випадку, якщо акумуляторна батарея в робочому стані, то підлогомийка яку ви берете в оренду буде повністю автономна і Вам не потрібно перейматись з місцем підключення до електромережі та подовжувачами як у 2-му випадку. Але саме електричні більш надійні в роботі та при наявності струму потрібної потужності гарантовано виконають роботу з миття підлоги.

СБТ: надійність в роботі

Наше підприємство надає в прокат та продає різноманітне будівельне обладнання. Ми працюємо з фізичними та юридичними особами по всій Україні, гарантуючи вигідні умови та справедливі ціни для оренди:

  • величезний парк обладнання провідних світових виробників;
  • прозорі умови оренди, все детально прописано на сайті;
  • допомога у виборі потрібного підлогомиючого обладнання в залежності від умов і цілей прибирання;
  • наявність складів в Києві, Одесі, Львові та Дніпрі, звідки можете забрати орендоване обладнання самостійно;
  • доставка по Україні надійними перевізниками.

Наші спеціалісти завжди дадуть професійну консультацію по технічним характеристикам, щодо цін та наявності конкретної моделі техніки по телефону. Пишіть в онлайн-чат і задайте питання.

Оренда машини для миття підлоги – чисте приміщення при мінімумі зусиль.