Ми працюємо під час війни

Шановні партнери!

Компанія ТОВ «Світ Будівельної Техніки» висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що для покращення якості обслуговування та йдучи назустріч Вашим побажанням ми змінюємо графік роботи пунктів прокату інструменту.

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Оренда гідростанцій

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO

Силова гідравлічна станція в оренду. Потужність, ефективність та вигода. Умови від СБТ

Вам необхібно демонтувати бетон підвищенної міцності або розбити скельний грунт, зробити вертикальний різ бетонної поверхні у вузькому місці або пробурити грунт з залишками щебеню?І як це все виконати коли немає поблизу електропостання?

Мабуть найкращим варіантом в даному випадку буде оренда гідравлічної станції з інструментом, який Вам необхідний. За передачу енергії від двигуна внутрішнього згоряння в даному обладнанні відповідає гідравлічне масло, яке рухається по замкнутому колу під тиском 160-170 бар. До гідравлічної станції можуть підключатися відбійні молотки, гідромолоти, ямобури, свердлильні машини, ручні гідрорізчики, трамбівки та інше обладнання. Завдяки малим розмірам (а гідростанцію можна вручну завантажити в легковий автомобіль) і унікальним характеристикам вони користуються великим попитом у аварійно-рятувальних служб, ремонтних бригад і будівельників для яких необхідно виконати демонтажні роботи. Гідростанції з гідравлічними відбійними молотками з потужністю удару до 95 кДж, а також іншим гідро інструментом значно перевершують за характеристиками стандартні компресори з Пневмо молотками та електричні бетоноломи відповідно. Взявши напрокат гідравлічні станції Ви зможете працювати при будь-якій температурі навколишнього середовища від -40˚С до + 50˚С без зниження ефективності під час роботи, що є суттєвою перевагою перед компресорним обладнанням.

І нарешті найістотнішим аргументом на користь вибору саме гідравлічного інструменту в оренду є той факт, що вартість оренди гідравлічної станції на порядок нижча ніж компресора з інструментом такої ж потужності та продуктивності.

Оренда гідравлічної станції з гідроінструментом - вдале рішення при виконанні демонтажних робіт.