Ми працюємо під час війни

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Оренда гідростанцій

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO

Вам необхібно демонтувати бетон підвищенної міцності або розбити скельний грунт, зробити вертикальний різ бетонної поверхні у вузькому місці або пробурити грунт з залишками щебеню?І як це все виконати коли немає поблизу електропостання?

Мабуть найкращим варіантом в даному випадку буде оренда гідравлічної станції з інструментом, який Вам необхідний. За передачу енергії від двигуна внутрішнього згоряння в даному обладнанні відповідає гідравлічне масло, яке рухається по замкнутому колу під тиском 160-170 бар. До гідравлічної станції можуть підключатися відбійні молотки, гідромолоти, ямобури, свердлильні машини, ручні гідрорізчики, трамбівки та інше обладнання. Завдяки малим розмірам (а гідростанцію можна вручну завантажити в легковий автомобіль) і унікальним характеристикам вони користуються великим попитом у аварійно-рятувальних служб, ремонтних бригад і будівельників для яких необхідно виконати демонтажні роботи. Гідростанції з гідравлічними відбійними молотками з потужністю удару до 95 кДж, а також іншим гідро інструментом значно перевершують за характеристиками стандартні компресори з Пневмо молотками та електричні бетоноломи відповідно. Взявши напрокат гідравлічні станції Ви зможете працювати при будь-якій температурі навколишнього середовища від -40˚С до + 50˚С без зниження ефективності під час роботи, що є суттєвою перевагою перед компресорним обладнанням.

Оренда гідравлічної станції з гідроінструментом - вдале рішення при виконанні демонтажних робіт.