Ми працюємо під час війни

Шановні партнери!

Компанія ТОВ «Світ Будівельної Техніки» висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що для покращення якості обслуговування та йдучи назустріч Вашим побажанням ми змінюємо графік роботи пунктів прокату інструменту.

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Оренда відбійних молотків

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO
Виберіть найближчу філію

Компанія «СБТ». Послуги оренди відбійного молотка для клієнтів з усієї України

Ви збираєтесь демонтувати бетонну основу, пробити отвір у стіні чи перекритті? Взявши в оренду відбійні молотки, Ви виконаєте цю роботу з меншими зусиллями. Наша компанія здає у прокат різні моделі надійного обладнання для демонтажу різних брендів Bosch, Hycon, Makita, DeWalt та інших. Ознайомтеся з асортиментом, уточніть ціни та умови оренди. Послуги актуальні для фізичних та юридичних осіб із Києва, Одеси та інших населених пунктів України.

Сфери використання інструменту

Відбійні молотки використовують найчастіше у дорожніх, будівельних і демонтажних роботах. Вони потрібні скрізь, де простим перфоратором упоратися з роботою не виходить. Основною функцією є операція розколювання монолітних бетонних конструкцій, асфальту, гірських порід;

Завдяки різноманітності насадок і типів обладнання можна підібрати для роботи найкращу модель. Головне – враховувати особливості інструменту та спиратися на характеристики.

Принципи вибору обладнання для прокату

Яка б велика кількість виробників цього виду інструменту не була, асортимент відбійних молотків можна розділити на категорії. Насамперед, за типом приводу: пневматичний, електричний, гідравлічний та механічний.

При цьому найбільшого поширення у будівництві набули моделі з електроприводом. Також їх поділяють як за вагою і за ударною потужністю.

Найпотужніші та найважчі відбійні молотки з електроприводом, які можна взяти у нас в оренду, називаються бетоноломи. Бетонолом BOSCH GSH 27 має значну вагу і призначений для роботи тільки у вертикальному положенні. Легші з вагою від 16 кг і потужністю удару більше 40 кДж теж буде проблематично використовувати в горизонтальному положенні. А ось всі відбійні молотки вагою 10 кг і менше - універсальні, їх використовують для демонтажних робіт як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні, а підбирають в основному в залежності від об'єму робіт. Найефективнішими у впіввідношення сили удару і вагою є гідравлічні бетоноломи від компанії Hycon.  А невелика легка модель відбійника Hycon HH10RV  дасть фору в роботі багатьом іншим легким відбійникам.

Також потрібно враховувати тип оснастки, яка видається в оренду разом з відбійними молотками: піки-ломики, лопатки, зубила. Їх підбирають залежно від виду робіт, які Ви збираєтесь виконувати.

Інші критерії вибору:

  • потужність – визначає витривалість інструменту;
  • вага – впливає на зручність використання та характер виконуваних операцій;
  • сила удару – впливає на швидкість робочого процесу;
  • кількість ударів за хвилину – залежить від потужності та сили. Чим слабший інструмент, тим вища частота.

Якщо виникнуть складності з вибором, проконсультуйтеся з нашим спеціалістом. Допоможемо підібрати для прокату відбійний молоток, який дозволить вирішити ваші робочі завдання, з найбільшою ефективністю.