Ми працюємо під час війни

Шановні партнери!

Компанія ТОВ «Світ Будівельної Техніки» висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що для покращення якості обслуговування та йдучи назустріч Вашим побажанням ми змінюємо графік роботи пунктів прокату інструменту.

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Оренда теплових гармат та обігрівачів

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO
Тип обігрівача
Виберіть найближчу філію

Прокат обігрівачів та оренда теплових пушок на вигідних умовах

У приміщенні стало прохолодно, а будівельні, такелажні або інші роботи в самому розпалі і чекати потепління немає часу? Досить знайома підрядним організаціям і Замовникам дана ситуація. Вихід із неї є лише один – брати в оренду обігрівачі чи теплові гармати.

  Виробники даного виду обладнання поділяють їх в першу чергу за джерелом Енергії тепла, що використовується: Електрика, Газ (найчастіше пропан-бутан), Рідко паливні (найчастіше дизпаливо) і твердопаливні.

Кожна з лінійок обігрівачів має свої переваги і на жаль недоліки. Так Твердопаливні обігрівачі використовують як джерело теплової енергії різні види твердого палива: дрова, вугілля тощо., і швидше за все підійдуть для стаціонарного використання, а не для оренди, адже доведеться вирішувати питання ще й із постачанням твердого палива, що не дуже зручно. Тому перш ніж взяти в оренду будь-який із зазначених вище обігрівальних приладів порадьтеся зі спеціалістами або зателефонуйте нам і з'ясуйте, яка потужність обігрівача Вам необхідна для обігріву місця проведення робіт. Від розміру приміщення та його технічних характеристик та оснащеності багато в чому і залежатиме вибір кращого методу обігріву.

Так якщо є наявність підведеної електрики, то напевно, найкращим варіантом буде вибір Електричних Обігрівачів або Теплових Гармат. Обмеженням у таких випадках може бути тільки напруга в мережі 220В або 380В, а також характеристики підведеного проводу, щоб зрозуміти на підключення якої потужності обігрівача Ви можете розраховувати. Наприклад, стандартна мережа електричних проводів в квартирах з перетином проводу 1,5 мм2 і напрузі в мережі 220В розрахована: при мідному кабелю на максимальну потужність 4,1 кВт, а при старій алюмінієвій проводці не більше 2,2 кВт. Але у будь-якому випадку краще отримати поради від фахівців, оскільки важлива загальна ситуація за схемами електропроводки, а не табличні дані, наведені вище.

  А ось узявши в оренду теплову гармату на газу або дизельному паливі з перетином кабелів заморочуватися не доведеться. У них електрика необхідна тільки для роботи всіляких датчиків контролю, вентилятора та для розпалювання факела з паливом в результаті згоряння якого утворюється необхідна кількість тепла. Вибираючи газові або на дизельному паливі обігрівачі або теплові гармати в оренду звертайте увагу на їхню потужність, кількість палива, що витрачається і систему відведення згоряних продуктів. Також важливо ознайомитися з елементарними правилами з безпечної експлуатації, адже в них використовуються горючі матеріали, що легко займаються. Тому перш ніж приступати до роботи, ознайомтеся з інструкціями з експлуатації та неухильно дотримуйтесь рекомендованих правил.

Оренда теплових гармат – комфортні умови для роботи без простоїв.