Ми працюємо під час війни

Шановні партнери!

Компанія ТОВ «Світ Будівельної Техніки» висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що для покращення якості обслуговування та йдучи назустріч Вашим побажанням ми змінюємо графік роботи пунктів прокату інструменту.

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Оренда бетонообробних машин / затирочних машин

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO

Вигідна оренда бетонообробних машин від «СБТ»

При влаштуванні бетонної підлоги не вдається відразу отримати ідеально рівну, гладку поверхню. Для цього додатково використовується затиральна машина. Дані машини за короткий час допомагають вирівняти підлогу шляхом ущільнення і загладжування поверхні бетону. Оскільки процес механізований, це не тільки скорочується час робіт, але і мінімізує застосування ручної праці. Більше того, на сьогоднішній день використання даного інструменту наразі не тільки рентабельно, але і безальтернативно. Навіть якщо потрібно вирівняти підлогу з бетону на невеликих площах, досить орендувати машину і швидко та якісно виконати роботи. Купувати не обов'язково.

Різновиди бетонообробувальних – затиральних машин

Затирочні машини підрозділяють на два види за кількістю робочих вузлів - роторів:

  • одно роторні - комплектуються дисками діаметром від мінімального до 1200 мм. Одно роторні моделі використовуються при невеликих обсягах робіт. Вони мобільні, компактні, важать небагато, що робить їх зручними в застосуванні;
  • двох роторні - професійні самохідні «вертольоти», якими керує оператор в кріслі. Підійдуть для роботи на великих об'єктах площею від 700 квадратних метрів.

Ще при виборі враховують тип двигуна. Він не впливає на якість затирання, але визначає сферу застосування машини. Устаткування на бензині не призначене для використання в закритих приміщеннях через викид продуктів згорання. Зате такі машини продуктивніші і потужніші. Електричні застосовуються всередині приміщень та відрізняються безшумною роботою. Але вони залежать від джерела живлення, тому далеко від розетки з живленням використовувати таке Затирочне обладнання не вийде.

Враховуйте тип мотора, ширину робочого ротора-захвату машини перед орендою. Якщо виникнуть труднощі з підбором, співробітники СБТ допоможуть Вам визначитись з найбільш підходящим для Вас варіантом з урахуванням вимог і умов експлуатації.

Умови прокату від нашої компанії

Послуги доступні клієнтам з різних регіонів країни. Філії компанії СБТ є в Києві, Львові, Одесі, Дніпрі. Для оренди затирочної машини фізичним особам потрібно надати:

  • паспорт;
  • довідку про присвоєння ІПН;
  • один додатковий документ (закордонний паспорт, водійські права, дозвіл на зброю і т. д.).

Юридичні особи пред'являють копію свідоцтва платника ПДВ, витяг з ЄДРПОУ, доручення на одержувача бетонобробного обладнання. Ще потрібно вказати посаду керівника, реквізити банку і міські телефонні номери.

Враховуйте, що термін оренди починається з дня ​​відвантаження і закінчується днем ​​приймання машини з оренди на нашому складі. Договір прокату підкріплюється офіційними документами. Ще зверніть увагу на те, що вартість оренди не включає ціну витратних матеріалів: дисків та лопаток.