Ми працюємо під час війни

Шановні партнери!

Компанія ТОВ «Світ Будівельної Техніки» висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що для покращення якості обслуговування та йдучи назустріч Вашим побажанням ми змінюємо графік роботи пунктів прокату інструменту.

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Оренда мотопомп

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO
Виберіть найближчу філію

Прокат мотопомпи для фізичних та Юр. Осіб від компанії СБТ

 Потрібно викачати брудну воду з котловану, водоймища чи підвалу? Потрібно подати воду для поливу з водоймища, а електромережі поблизу немає?

  Мотопомпа або водяний насос – автономний пристрій для перекачування великого об'єму води бере свій початок з помп, які приводилися в дію вручну для гасіння пожеж. Але сьогоднішні мотопомпи крім допомоги пожежникам мають застосування в багатьох сферах людської діяльності починаючи від вирішення сільськогосподарських і побутових проблем, пов'язаних з відкачуванням води з колодязів, підвалів, для поливу, так і для геологів, бурильників свердловин, добувачів золота, дорогоцінних і напівдорогоцінних ( того ж бурштину) каміння. А застосування помп у будівництві в багато разів полегшило роботи при відкачуванні води з котлованів, траншей і ущільненні ґрунту методом поливу, зведенні на них гідротехнічних споруд або фундаментів.

Оренда мотопомпи найбільш вигідна в тому випадку, якщо необхідно виконати якісь роботи разово, ліквідувати наслідки природних явищ або підмінити власну помпу, що вийшла з ладу на час ремонту. Звичайно, при виборі помпи напрокат треба в першу чергу звертати увагу на технічні параметри. Для мотопомп визначальними є:

  1. Продуктивність – кількість рідини (літри, м3), що перекачується за одиницю часу
  2. Висота напору/підйому – висота від місця встановлення водяного насоса до поверхні, на яку може бути подано рідину
  3. Глибина всмоктування – різниця по висоті від місця встановлення насоса до рівня, з якого може проводитися забір рідини
  4. Діаметр частинок, який може прокачати через себе мотопомпа.

  З'ясувавши свої потреби сміливо вибирайте мотопомпу напрокат. Для перестрахування краще звичайно вибирати з невеликим запасом, тому що іноді виробники вказують максимальні показники, що відрізняються від номінальних.

 

Оренда мотопомп – ефективне автономне перекачування за розумною ціною.