Ми працюємо під час війни

Шановні партнери!

Компанія ТОВ «Світ Будівельної Техніки» висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що для покращення якості обслуговування та йдучи назустріч Вашим побажанням ми змінюємо графік роботи пунктів прокату інструменту.

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Оренда різальників швів

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO
Тип материала
Виберіть найближчу філію

Вигідні умови для оренди нарізчика швів від компанії «СБТ»

Потрібно зробити ямковий ремонт асфальту? Виконати демонтаж бетонного перекриття або підлог? Нарізати деформаційні шви? Оренда швонарізчика - кращий варіант для вирішення цих завдань.

За допомогою швонарізчика температурні шви і краї демонтованих ділянок підлоги або перекриття будуть рівні і прорізані на глибину відповідно до Проекту. Якщо алмазні диски вірно підібрані, нарізчик швів з легкістю проріже не тільки бетон або асфальт, але і арматуру та закладні деталі.

Одним з основних переваг взятих на прокат наріжчиків швів фірми LISSMAC є наявність незалежно переміщається ріжучого важеля. Ведучий шків отримує обертальний момент від двигуна і через ремінну передачу передає його на шків ріжучого диска. При підйомі і опусканні ріжучого алмазного диска переміщається важіль, в той час як інші вузли і агрегати швонарізчика, включаючи двигун, залишаються нерухомими. Це просте і ефективне конструкторське рішення дає ряд істотних переваг важливих при виконанні робіт:

  • двигун внутрішнього згоряння швонарізчика завжди залишається в горизонтальному положенні, що значно збільшує його ресурс і виключає сильну втрату потужності при роботі:
  • втрати потужності при передачі обертального моменту з валу двигуна на ріжучий диск мінімальні, що дозволяє використовувати алмазні диски більшого діаметру і, відповідно, прорізати на більшу глибину;
  • вода з бака на ріжучий диск надходить не через 2 трубки, вставлені в отвори в кожусі, як у асфальторіза інших фірм, а через фланець. Це забезпечує більш рівномірну подачу води в зону різання, краще охолодження і підвищення ресурсу диска, знижує витрату води з бака і робить роботу оператора чистішою.

Все це ще раз показує доцільність оренди саме професійного різчика. Залишається тільки вибрати потрібне Вам обладнання з асортименту нашої компанії.

Принципи вибору алмазоріза для прокату

Відразу визначьтеся з типом обладнання. Швонарізчики розрізняються силовими агрегатами і бувають дизельними, бензиновими і електричними. Перші володіють великою вагою і потужністю, але при цьому витрачають паливо більш економно. Ними працюють з дисками значного діаметра, а тому є можливість прорізати глибокі шви.

Бензинові моделі відносять до найбільш доступних моделей для клієнтів. Вони мають менший моторесурс в порівнянні з дизельними, зате компактні і зручні в застосуванні.

Електричні наріжчики швів легкі. Якщо моделі на паливі не можна застосовувати в закритих приміщеннях через викид вихлопних газів, ці використовувати можна. Але вони не автономні, вимагають наявності мережі 220 або 380 В.

Також при взятті інструменту в оренду зверніть увагу на характеристики:

  • глибина різу;
  • швидкість пересування обладнання;
  • принцип регулювання глибини різу;
  • зручність заміни диска;
  • ємність бака для води.

Якщо з'являться складності з вибором Асфальторіза, Ви завжди можете звернутися за допомогою до консультанта. Ми розповімо про характеристики моделей, ознайомимо з ціною та визначимо найкращий варіант для вирішення ваших робочих завдань. Будьте впевнені, що оренда інструментів в нашій компанії стане відмінним вибором. Це дешевше і простіше, ніж купити обладнання і возитися з обслуговуванням. Гарантуємо справність кожного швонарізчика і зручні умови оренди.

Склади компанії розташовані в Києві, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах. Ознайомтеся з умовами і беріть швонарізчик в оренду в компанії СБТ!