Ми працюємо під час війни

Шановні партнери!

Компанія ТОВ «Світ Будівельної Техніки» висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що для покращення якості обслуговування та йдучи назустріч Вашим побажанням ми змінюємо графік роботи пунктів прокату інструменту.

Розклад роботи

Останні новини:

От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.

Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.

Разом до Перемоги!!

Слава Україні!

Подробнее

News for foreign partners

Подробнее

Акция!!

Аренда водоструйного аппарата высокого давления Falch T25 (2500 бар) - скидка 30%!

Подробнее

Доставка по Киеву -

Бесплатно, доставим при оплате аренды от 3000 грн

Подробнее


аренда оборудования от SBT -

всегда больше возможностей!

Подробнее

продажа оборудования от SBT -

всегда проверенное качество

Подробнее

ремонт и сервисное обслуживание оборудования от SBT -

сделает вашу жизнь проще!

Подробнее

Оренда водоструминних агрегатів високого тиску

Основні фільтри Додаткові фільтри
SMOREINFO
Виберіть найближчу філію

Оренда водоструминних агрегатів високого тиску від компанії СБТ - тільки професійна техніка для очистки. 

Потрібно очистити поверхню стін, даху, труб, теплообмінників, або помити обладнання, видалити бітум, графіті, стару фарбу?

Це і багато іншого можна зробити, орендуючи Водоструминні Апарати високого тиску (АВТ), які ще досить часто називають мінімийки. У даному обладнанні на практиці реалізований метод гідро абразивного очищення поверхонь струменем води під високим тиском . Звичайна Вода, що подається з водопровідної мережі або ємності поступаючи в апарат під тиском 1-6 бар, але проходячи через насос, систему клапанів і дюз на виході вже дає тиск від 100 до 3000 бар. При такому тиску вода здатна очистити, а при необхідності зруйнувати поверхню практично всіх будівельних матеріалів. В залежності від тиску і насадок, що використовуються можливо досягти потрібного результату в залежності від поставленого завдання . При цьому на практиці АВТ в 2 і більше разів продуктивніше піскоструминних апаратів, які мають набагато менший спектр застосування і заборонені до використання в окремих процесах у багатьох країнах у зв'язку з жорсткими екологічними нормами.

Що вибрати в оренду: міні мийку чи Апарат Високого Тиску?

Щоб зрозуміти, що Вам потрібно, проаналізуйте відповідність основних характеристик Вашим потребам:

 • Тиск – чим він вищий, тим краща якість очищення поверхні. Потужним струменем води легше збити забруднення. При цьому використання навіть професійної мінімийки потребує мінімальних знань з техніки безпеки і кваліфікації персоналу. Для побутових потреб краще підібрати модель з меншим тиском – близько 100-160 бар. Для промислового використання потрібні апарати з вищим тиском від 200 до 3000 бар;
 • продуктивність – визначає витрата води на годину та можливість безперервної та інтенсивної роботи обладнання. Побутові мийки характеризуються продуктивністю 350-500 л/год. У професійних вона доходить до 100 і навіть більше літрів за хвилину, тобто 6000 л/год!!;
 • спосіб забору води – більшість моделей виробляють забір із водопроводу або окремого резервуару. В останньому випадку потрібен додатковий насос для створення необхідного вхідного тиску і потрібної кількості води за одиницю часу. Зазвичай професійні моделі, які використовуються в промисловості або будівництві обладнані датчиками вхідного тиску і потоку. У випадку невідповідності налаштованих виробником параметрів апарат не зможе запуститись, а якщо виникає раптове просідання параметрів під час роботи, то він відразу вимикається;
 • Насадки, Форсунки, Дюзи – комплектуючі, що підвищують універсальність міні мийки або водоструминних апаратів. Зазвичай у комплекті йде стандартна насадка для плоского або точкового струменя. Є ще грязьові, пінні, кутові, роторні та інші пристрої.

Якщо виникнуть складності з підбором, співробітники СБТ допоможуть підібрати гідроструминні апарати під Ваші потреби, повністю укомплектувавши їх необхідними аксесуарами, а також надавши рекомендації щодо гідро абразивного очищення будь-яких поверхонь.

Умови Прокату в компанії СБТ

Прокат мийок доступний для фізичних осіб та організацій. Першим для оренди техніки потрібно надати паспорт, ІПН та додатковий офіційний документ, що також посвідчує фізичну особу. Юридичним особам доступний прокат при пред'явленні копії свідоцтва платника ПДВ, виписки ЄДРПОУ, довіреності та інших відомостей. Перелік наведено в розділі «Умови оренди».

Загальні положення для орендарів:

 • термін прокату починається днем ​​відвантаження техніки та закінчується прийманням мийки або АВД на склад у Києві, Одесі або іншому місті;
 • обов'язково підписуються договори оренди та при необхідності страхування;
 • Орендар сам перевозить обладнання зі складу на будівельну ділянку і назад.

Враховуйте і те, що вартість оренди не входить ціна аксесуарів, тобто форсунок та додаткових шлангів.

Переваги взяття обладнання напрокат

Наша компанія здає в оренду водоструминні апарати високого тиску для побутового та професійного застосування. Вам не доведеться витрачати великі суми та купувати ці пристрої. Беріть мінімийку або Професійний гідроструменевий апарат в оренду та отримайте ряд переваг:

 1. Можливість вибрати модель з урахуванням необхідних параметрів.
 2. Зручні умови оренди.
 3. Склади та сервісна підтримка у різних містах України (Києві, Дніпрі, Одесі, Львові).
 4. Нижчі ціни, ніж при купівлі мийки.
 5. Гарантія високої якості та справності кожного приладу.

За потреби проконсультуємо з будь-яких питань. Телефонуйте або пишіть в онлайн-чат.

Прокат АВТ завжди вигідніший для споживача і звільняє його від чималих інвестицій.

Співробітники СБТ допоможуть підібрати гідро струминні апарати під Ваші потреби повністю укомплектувавши їх необхідними аксесуарами, а також давши рекомендації по гідро абразивному очищенню будь-яких поверхонь.

Оренда Апаратів високого тиску від 100 до 2500 бар - для робіт з очищення поверхонь будь-якої складності.