Оренда роторно-фрезерувальної машини BEF250

Оренда роторно-фрезерувальної машини BEF250

Відгуків (0)
Ціна за добу: 3300 грн
Виберіть найближчу філію:
Применяется для выравнивания поверхности застывшего бетона, асфальта, снятия с них верхнего слоя перед нанесением нивелир масс, полимерных составов, новых стяжек и т.д., удаления различных покрытий в том числе полимерных, цементно-кварцевых, термопластика, дорожной разметки, битума, краски.
Детальні характеристики
Особливості
Інструкції
Відгуки
Детальні характеристики
Особливості
Інструкції
Відгуки
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст відгука
Оцінка для товару

CAPTCHA *

 Прокат фрезмашин Швамборн відмінне рішення при підготовці бетонної підлоги. 

Фрезерувальна машина BEF 250 виробництва компанії Schwamborn (Німеччина) – одна з найкращих фрезмашин з великої родини обладнання даного виробника з унікальними характеристиками. Маючи значну вагу в 170 кг і конструкцію, що відрізняється від інших подібних машин, вона може видалити до 5 мм верхнього бетонного шару за один прохід уникнувши копіювального ефекту. У даній моделі опорні колеса розташовані позаду робочого барабана, що дозволяє при русі по рівній поверхні точно повторити її площину.

Саме тому дана модель дуже ефективна при вирівнюванні поверхні старих підлог, а також усуненні помилок, допущених при влаштуванні нових бетонних підлог навіть без додаткового використання рейок та нівелірів. Крім того, BEF250 у стандартній комплектації має барабан для грубої обробки бетону з 8-ми кінцевими фрезами (ламелями) діам. 80 мм, що значно збільшує продуктивність робіт та ресурс витратних матеріалів. Збираючись взяти в оренду потужні фрезмашини потрібно обов'язково брати в комплекті високопродуктивні будівельні пилососи. Пилососи допоможуть прибрати пил при роботі та збільшать ресурс витратних елементів. Якщо потрібно знизити рівень бетонних перекриттів, підлог та бетонних масивів у паркінгах, складах, торгових центрах, лабораторіях та цехах, то кращий ефект буде досягнутий якщо спільно використовувати шліфувальну машину СО199. Фреза Швамборн застосовується також при підготовці основи бетону під нанесення покриттів підлоги з полімерів для поліпшення адгезії стяжок та інших фінішних покриттів.