В даний час тисячі об'єктів по всій Україні вимагають ремонтних робіт, фарбування та оновлення фасадів, а іноді і повної реконструкції. Такий величезний обсяг роботи недосяжний для ручної праці традиційними методами. При цьому часто справа навіть не в наявності робочих рук, а в тому, що іноді старі покриття / фарби несумісні з сучасними або потрібен капітальний ремонт основи під їх нанесення, що без водоструминні Апаратів високого тиску (АВТ) просто не обійтися.


Апарати тиском до 200 бар легко впораються з роботою по мийці техніки від бруду, свіжого не застиг бетону, вікон, дахів і фасадів . Але для робіт по видалення графіті, старої фарби, іржі, застиглого бетону, очищення фасадів від штукатурки, металоконструкцій, очищення днищ кораблів , цистерн, теплообмінників, ж / д вагонів і багатьох інших поверхонь в промислових обсягах потрібні більш серйозні і продуктивні АВТ від 300 до 2500 бар.

З усіма перерахованими вище роботами легко впораються апарати високого тиску компанії Falch (Німеччина), які можна взяти у нас в оренду.

Оренда мийки тиском від 300 бар і вище - нова послуга для ринку України. Але висока якість обладнання і накопичений досвід наших співробітників - безперечна перевага перед конкурентами в даному виді послуг, що надаються. Наші співробітники допоможуть правильно підібрати все необхідне для виконання будь-яких робіт: від чистки тротуарної плитки та зняття дорожньої розмітки до очищення яхт та кораблів.

Оренда АВТ від компанії SBT- це вигідно, просто та зручно! Звертайтеся!

           

Found a typo? Please select it and press Ctrl + Enter.