Не порушуючи багаторічну традицію в січні 2019 року всіма співробітниками сервісної служби та менеджерами був прослуханий семінар з діагностики і ремонту відбійних молотків виробництва Bosch.

Відбійні молотки GSH 11 E, GSH 16-28 та GSH 27 виробництва Bosch завдяки своїй простоті і надежностіпо праву вважаються одними з кращих серед аналогів, що в даний час представлені на ринку України.

Під час семінару обговорювалися причини несправностей, сильні і слабкі сторони кожної з моделей інструменту, методи тестування і алгоритм ремонтних робіт. Кожен учасник семінару зміг особисто побачити результати надмірного зносу деталей і зрозуміти важливість профілактичного ремонту при експлуатації відбійних молотків.

Руслан Дзюба, заступник директора по роботі регіональних представництв резюмував:

Вчасно зроблений профілактичний огляд і заміна зношених деталей істотно продовжує термін служби будь-якого інструменту. Адже поняття продуктивність ніхто не відміняв і будь-який інструмент повинен при видачі в оренду видавати всю заявлену виробником потужність і ніяк менше. Тому впевнений, що даний семінар дозволить нам піднятися ще на одну сходинку вище за якістю обслуговування клієнтів.

Found a typo? Please select it and press Ctrl + Enter.