Оренда підлогомиючої машини Karcher BR 40/25

Оренда підлогомиючої машини Karcher BR 40/25

Відгуків (0)
Ціна за добу: 660 грн
Виберіть найближчу філію:
Підлогомийна машина застосовується для вологого прибирання підлог, підтримуючого прибирання та для полірування горизонтальних поверхонь в магазинах, складах, паркінгах та офісах.
Детальні характеристики
Особливості
Інструкції
Відгуки
Детальні характеристики
Робоча ширина щіток (мм) 400
Робоча ширина всмоктування (мм) 770
Потужність двигуна (Вт) 1580
Ємність баку для чистої / брудної води (л) 25/25
Тиск притиску щітки g / cm² 25
Частота обертання щітки об / хв 180
Макс. продуктивність по площі (м² / год) 1600
Частота Гц 50
Напруга (B) 220-230
Вага, кг 55
Габарити (довжина х ширина х висота) (мм) 800x575x830
Особливості
  • Управління одним перемикачем дозволяє легко перемикати машину в необхідний режим роботи і виключає помилки в управлінні.
  • Спеціальна паркувальна опора з колесом і з педальним керуванням полегшує транспортування, а також його застосування виключається передчасний знос щіток через деформацію волокон під вагою машини.
  • Прозорий зливний шланг дозволяє контролювати рівень чистої води в баку.
  • Рукоятка може складатися, це дуже зручно при транспортуванні.
  • Рама машини не схильна до корозії і виконана з штучного матеріалу.
  • Завдяки дуже малому радіусу розвороту, чистка вузьких коридорів також не викликає особливих проблем.
  • Простота управління вузлом всмоктування: усмоктувальна балка піднімається і опускається за допомогою важеля ручного управління, що полегшує проведення роботи.
Інструкції
Відгуки
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст відгука
Оцінка для товару

CAPTCHA *

Прокат підлогомиючої машини Керхер, що потрібно знати.

Підлогомиюча машина KARCHER BR 40/25 відноситься до класу професійного обладнання, але при цьому має досить просту конструкцію, що дозволяє ефективно виконувати своє пряме призначення – мити брудну підлогу.  Дехто пише, що дані машини здатні також підмітати горизонтальну поверхню, але як показує практика ефект від цього дуже малий і краще для сбору сухого пилу та сміття використовувати інше обладнання – пилососи.

Привід всіх робочих механізмів в машині Керхер здійснюється від електромотору з живленням 220В, тобто для використання підлогомийки поблизу потрібне електроживлення. Також для її функціонування потрібна чиста вода і відповідно місце для зливу, або утилізації брудної. Якщо Ви збираєтесь відмити підлогу від хімічних забруднювачів або органіки: фарби, олії і т.д., то перед орендою підлогомийної машини, буде не лишнім продумати які миючі реагенти краще застосувати в цьому випадку, оскільки чистою водою навряд чи Ви зможете досягти значного успіху (Зазвичай підбором реагентів займається орендар, він краще знає яке забруднення йому потрібно прибрати).

Також слід зауважити, що найкращий результат від миття, Ви зможете досягти на рівній підлозі. Якщо є вибоїни, або вона нерівна, то потрібна буде додаткові зусилля для видалення бруду з місцях перепаду площин.

Умови прокату підлогомийної машини

Оренда машини для миття підлоги Керхер доступна для фізичних осіб та організацій. Фіз особам треба надати паспорт, ІПН та додатковий документ, що засвідчує особу. Підприємствам потрібно пред'явити копії свідоцтва платника ПДВ, витягу ЄДРПОУ і довіреність на особу, яка буде отримувати підлогомийку . Повний перелік потрібних документів наведено в розділі «Умови оренди».