Піскоструминна обробка сталевий поверхні значно знижує якість підготовки металу під фарбування . Основна проблема при цьому - це застосування як абразив кварцового піску для очищення металу. Досвідчені фахівці стверджують, що його використання значно знижує якість підготовки поверхні під фарбування.

Таким чином якщо металева поверхня була підготовлена ​​неякісно, ​​то будь-яка фарба, навіть найкраща не захищатиме метал від корозії.

Професійні компанії, які займаються фарбуванням знають, що використовувати кварцовий пісок для обробки поверхні - це викинуті гроші. Але бажання заощадити в більшості випадків перемагає здоровий глузд і багато, а їх переважна більшість цим методом користуються досі. Так чому не можна використовувати піскоструминну обробку при очищенні металу?

По-перше, через підвищеної запиленості. Пісок розбиваючись об метал перетворюється в дрібний пил, яка залишається або осідає на поверхню, що очищається і оскільки вона дуже дрібна її не видно. Для того, щоб від неї позбутися перед фарбуванням можна спробувати знепилити поверхню потужним пилососом або промити все водою. При цьому 1 варіант при великих площах навряд чи допоможе домогтися що робиться результату: знайти такі пилососи важко і видалити повністю пил практично неможливо. Таким чином, залишається тільки додатково промити поверхню водою.

По-друге, пісок при обробці металу Забіли корозійні плями . Виявити це можна тільки озброївшись додатковими оптичними приладами, а багато про це навіть не знають. Фарба, нанесена на таку поверхню не виконуватиме своє основне призначення захист від корозії.

По-третє, Кварцовий пісок містить в своєму складі різні домішки: оксиди заліза, глинисті матеріали, польові шпати, карбонати та інші, в тому числі і солесодержащие. Залишки, яких на поверхні металу значно погіршать якість всіх захисних робіт. Тому при роботі пескоструем з піском по металу Показник солоності грає ключову роль. Щоб піти від негативного ефекту на практиці необхідно обов'язково промивати металеві поверхні перед фарбуванням.

По-четверте , найдрібніші частинки пилу, потрапляючи в легені людей викликають силікоз легенів. Це захворювання називають ще як професійною хворобою піскоструминника. Саме тому в багатьох країнах очищення поверхонь за допомогою кварцового піску заборонена, оскільки страждають не тільки оператори піскоструминних установок, але всі, хто знаходиться поруч. А розробка і впровадження захисних заходів вимагає значних невиправданих капіталовкладень.

Виходячи з інформації, викладеної вище чи не простіше виконувати всі роботи з підготовки металевих поверхонь за один раз за допомогою водоструминних апаратів високого тиску. Найкращі результати при цьому будуть якщо використовувати апарат з тиском 2500 бар і вище. Саме такі апарати одержують або беруть під оренду професійні компанії, які займаються фарбуванням кораблів в доках і верфях, чистять залізничні вагони, займаються реновацією мостів, будівельних споруд і т.д.

Обробка металевої поверхні піском при струменевій обробці - токсично, неефективне і небезпечно.

Found a typo? Please select it and press Ctrl + Enter.